۲۳:۱۶:۰۱ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷
پلمپ ۸ واحد تولید شن ماسه در گچساران
هشت واحد تولید شن و ماسه در این شهرستان به دلیل نداشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد پلمپ شدند. یک واحد تولیدی بتن آماده هم به دلیل نداشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد در گچساران پلمپ شد.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  هشت واحد تولید شن و ماسه در این شهرستان به دلیل نداشتن پروانه کاربرد […]

هشت واحد تولید شن و ماسه در این شهرستان به دلیل نداشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد پلمپ شدند. یک واحد تولیدی بتن آماده هم به دلیل نداشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد در گچساران پلمپ شد. 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  هشت واحد تولید شن و ماسه در این شهرستان به دلیل نداشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد پلمپ شدند.

سرپرست اداره استاندارد شهرستان گچساران از پلمپ هشت واحد شن و ماسه در این شهرستان خبر داد و گفت: این واحد های تولیدی شن و ماسه پس از اخطارهای متعدد کارشناسان و بازرسان اداره استاندارد گچساران پلمپ شد.
سجاد جعفری با تاکید بر اینکه مصالح ساختمانی از جمله شن و ماسه، بتن، بلوک های پلی استایرن، آجر مشمول استاندارد اجباری هستند افزود: یک واحد تولیدی بتن آماده هم به دلیل نداشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد در گچساران پلمپ شد.
وی گفت: به منظور حمایت از ایمنی و سلامت مردم با تولیدکنندگان فاقد پروانه از اداره استاندارد برای اعمال مجازات های مندرج در قانون ضمن برخورد به مراجع ذیصلاح معرفی خواهند شد.
جعفری اضافه کرد: هرگونه تولید، عرضه و توزیع مصالح ساختمانی بدون دریافت پروانه کاربرد استاندارد ممنوع بوده و جرم محسوب می شود.
 هفده واحد سنگ شکن در شهرستان گچساران فعالیت می کنند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس