۱۲:۵۸:۱۱ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷
نوجوان ۱۵ ساله گچسارانی؛ نجات بخش زندگی ۵ نفر شد.
مرحوم محمدحسین محرابی نوجوان ۱۵ساله گچسارانی بیستمین پیام آور ایثار و گذشت استان در سال ۹۷ بود که در سانحه ای رانندگی دچار مرگ‌ مغزی شد اما با بزرگ منشی خانواده های محرابی و خادمی به هموطنانش جانی دوباره بخشید.     سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از […]

مرحوم محمدحسین محرابی نوجوان ۱۵ساله گچسارانی بیستمین پیام آور ایثار و گذشت استان در سال ۹۷ بود که در سانحه ای رانندگی دچار مرگ‌ مغزی شد اما با بزرگ منشی خانواده های محرابی و خادمی به هموطنانش جانی دوباره بخشید.


 

 

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از بیستمین مورد اهداء عضو سالجاری در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد . 

دکتر غلام عباس سبز در جمع خبرنگاران گفت: مرحوم محمدحسین محرابی نوجوان ۱۵ساله گچسارانی بیستمین پیام آور ایثار و گذشت استان در سال ۹۷ بود که در سانحه ای رانندگی دچار مرگ‌ مغزی شد اما با بزرگ منشی خانواده های محرابی و خادمی به هموطنانش جانی دوباره بخشید . 

وی اظهارکرد: این خانواده های بزرگ و ایثارگر در لحظاتی جانکاه و طاقت فرسا، با تصمیمی درست و انسانی، زندگی دوباره را به چند نفر از هم سن و سالان محمد حسین عزیز اهداء کردند . 

همچنین سید سینا سعیدی، مسئول تیم فراهم آوری پیوند دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز ضمن تقدیر و تشکر از خانواده های محرابی و خادمی گفت: این نوجوان ۱۵ ساله که در تاریخ ۱۲ دی ماه  ۹۷ بر اثر سانحه رانندگی دچار ضربه مغزی شده و به کما رفته بود در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید رجایی گچساران بستری شد . 

وی اضافه کرد: بعد از تایید مرگ مغزی این مرحوم، تیم فوق تخصصی پیوند اعضاء مرکز ابوعلی سینا شیراز اولین ساعات صبح شنبه(۱۵دی ماه ۹۷) در بیمارستان شهید رجایی گچساران حضور یافتند و با همکاری تیم پیوند اعضاء استان‌ کهگیلویه و بویراحمد، برداشت کلیه ها، کبد و قرنیه ها را انجام دادند تا با اهداء آنها به دیگر جوانان و نوجوانان این سرزمین، به آنها جانی دوباره بخشند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس