۲۳:۱۵:۵۳ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷
فوت ۱۵۳ نفر در تصادفات رانندگی ۹ ماهه سال جاری کهگیلویه و بویراحمد
۱۵۳ نفر در تصادفات رانندگی ۹ ماهه سال جاری این استان جان خود را از دست دادند. در حالی که این تعداد در مدت مشابه سال گذشته ۱۴۵ نفر بوده است.    سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۵۳ نفر در تصادفات رانندگی ۹ ماهه سال جاری این […]

۱۵۳ نفر در تصادفات رانندگی ۹ ماهه سال جاری این استان جان خود را از دست دادند. در حالی که این تعداد در مدت مشابه سال گذشته ۱۴۵ نفر بوده است.  

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۵۳ نفر در تصادفات رانندگی ۹ ماهه سال جاری این استان جان خود را از دست دادند.

 کامروز امینی افزود: تعداد فوتی‌های ناشی از تصادفات رانندگی در ۹ ماهه امسال در استان ۱۵۳ نفر بوده است.

وی با بیان اینکه این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۵٫۵ درصدی داشت، اظهارکرد: در حالی که این تعداد در مدت مشابه سال گذشته ۱۴۵ نفر بوده است. 

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از افزایش یک درصدی مصدومان ناشی از تصادفات رانندگی در ۹ ماهه امسال در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: تعداد مصدومان ناشی از این تصادفات در مدت مشابه سال گذشته ۴ هزار نفر بوده که امسال این تعداد به ۴ هزار و ۲۲ نفر افزایش یافته است . 

امینی اضافه کرد: در سال ۹۶ استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه مصدومان ناشی از تصادفات رانندگی در کشور بر حسب جمعیت رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس