۹:۵۱:۵۲ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷
آزادی ۴۲۴ زندانی جرائم غیرعمد کهگیلویه و بویراحمد طی دو سال گذشته
در ۲ سال گذشته و با جلب مشارکت های عمومی و خیرین تعداد ۴۲۴ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان های استان از زندان آزاد و علاوه بر کمک به طرفین دعوی یعنی طلبکاران و بدهکاران در کاهش تراکم و ازدحام جمعیت زندانیان کمک شده است .   سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیرکل زندان […]

در ۲ سال گذشته و با جلب مشارکت های عمومی و خیرین تعداد ۴۲۴ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان های استان از زندان آزاد و علاوه بر کمک به طرفین دعوی یعنی طلبکاران و بدهکاران در کاهش تراکم و ازدحام جمعیت زندانیان کمک شده است . 

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دو سال گذشته ۴۲۴ زندانی جرائم غیرعمد از زندان های این استان آزاد شده اند.

 اسماعیل جمیاری در بازدید از زندان مرکزی یاسوج خطاب به زندانیان افزود: پایبندی به قوانین و مقررات و تغییر در رفتار و کردار و نیز همراهی و همکاری با مسئولین و کارکنان زندان از جمله مواردی است که می تواند باعث توجه بیشتر همکاران در جهت کمک و اعطای تسهیلات و رفاهیات به آنان شود . 

وی بر عزم همه مسئولین قضایی و سازمان زندان ها در استفاده حداکثری از همه ظرفیت های قانونی با هدف کاهش جمعیت کیفری تاکید و اظهارکرد: خوشبختانه تعامل خوب با مسئولین قضایی در استان باعث شده که بیش از ظرفیت های قانونی در جهت گره گشایی و کمک به زندانیان خصوصاً محکومین مالی کمک کرد، به گونه ای که در ۲ سال گذشته و با جلب مشارکت های عمومی و خیرین تعداد ۴۲۴ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان های استان از زندان آزاد و علاوه بر کمک به طرفین دعوی یعنی طلبکاران و بدهکاران در کاهش تراکم و ازدحام جمعیت زندانیان کمک شده است .

مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از مجموع زندانیان جرائم غیرعمد آزاده شده در دو سال گذشته تعداد ۲۲۲ نفر توسط ستاد دیه، ۱۲۶ نفر توسط سازمان زندان ها و از محل کمک های برنامه ماه عسل، ۳۸ نفر از طریق کمک های متفرقه، ۳۰ نفر با همکاری انجمن های حمایت و ۸ نفر هم با کمک بنیاد نیکوکاری دست های مهربان از زندان آزاد شده اند که از همه مسئولین، اشخاص حقیقی و حقوقی و به خصوص هموطنان خیر و نیکوکاری که مجموعه زندان‌های استان را در آزادی این بخش از زندانیان یاری رسانیده اند، تقدیر و تشکر می شود.

مدیرکل زندان های کهگیلویه و بویراحمد به همراه سرهنگ زارع فرمانده جدید یگان حفاظت، حسینی رئیس اداره بازرسی و کریمی رئیس اداره قضایی و اجرای احکام اداره کل در روز جمعه، ۱۴ دی ماه از زندان مرکزی یاسوج بازدید و با زندانیان به گفت و گو پرداخت .

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس