۲:۱۲:۵۸ - جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷
شاخ به شاخ زانتیاها/ حال۸ مصدوم وخیم گزارش شده+ تصاویر
این تصادف در ۵ کیلومتری پتروشیمی سقاوه مارگون با برخورد شاخ به شاخ شدن دو خودروی زانتیا به وقوع پیوست، به علت آسیب های شدید و وضعیت بد حال هر ۸ مصدوم سرنشینان دو خودرو توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند. سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر […]

این تصادف در ۵ کیلومتری پتروشیمی سقاوه مارگون با برخورد شاخ به شاخ شدن دو خودروی زانتیا به وقوع پیوست، به علت آسیب های شدید و وضعیت بد حال هر ۸ مصدوم سرنشینان دو خودرو توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از برخورد وحشتناک دو دستگاه خودروی زانتیا با هشت مصدوم  خبر داد.
جلال‌ پوران فرد با بیان اینکه این تصادف در ساعت ۱۹ و ۳۸ دقیقه پنجشنبه شب به مرکز اورژانس یاسوج اطلاع داده شد، گفت: بلافاصله سه دستگاه آمبولانس از مناطق مارگون، دمچنار و پاتاوه به محل حادثه اعزام شدند.
وی با بیان اینکه این تصادف در ۵ کیلومتری پتروشیمی سقاوه مارگون با برخورد شاخ به شاخ شدن دو خودروی زانتیا به وقوع پیوست افزود: به علت آسیب های شدید و وضعیت بد حال هر ۸ مصدوم سرنشینان دو خودرو توسط اکیپ‌های اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند.
پوران فرد اضافه کرد: وضعیت مصدومان بدحال گزارش شده است.
 
انحراف خونین پژو ۴۰۵ در کمربندی یاسوج_اصفهان
رئیس اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از انحراف خودروی پژوی ۴۰۵ در کمربند یاسوج به اصفهان و ۵ نفر مصدوم خبرداد.
پوران فرد افزود: این حادثه در ساعت ۱۸ و ۱۹ دقیقه روز پنجشنبه، ۱۳ دی ماه سالجاری به وقوع پیوست که ۵ مصدوم درپی داشت.
وی اظهار کرد: در پی اعلام این خبر بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد که بعد از اقدامات اولیه اورژانسی سه مصدوم را در محل مداوای سرپایی و دو مصدوم دیگر را جهت بررسی های پزشکی بیشتر به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال دادند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس