۰:۵۶:۳۱ - سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷
جریمه ۷۳ میلیارد ریالیِ قاچاقچیان کالا طی ۹ ماه در کهکیلویه و بویراحمد
قاچاقچیان کالا در استان کهکیلویه و بویراحمد از ابتدای امسال تا پایان آذرماه ۷۳ میلیارد ریال جریمه شدند.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  قاچاقچیان کالا در استان کهکیلویه و بویراحمد از ابتدای امسال تا پایان آذرماه ۷۳ میلیارد ریال جریمه شدند.  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: دراین مدت ۴۲۱ پرونده کشف قاچاق به تعزیرات […]

قاچاقچیان کالا در استان کهکیلویه و بویراحمد از ابتدای امسال تا پایان آذرماه ۷۳ میلیارد ریال جریمه شدند.


 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  قاچاقچیان کالا در استان کهکیلویه و بویراحمد از ابتدای امسال تا پایان آذرماه ۷۳ میلیارد ریال جریمه شدند.

 مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: دراین مدت ۴۲۱ پرونده کشف قاچاق به تعزیرات حکومتی ارسال شد که از این تعداد ۳۹۷ پرونده مختومه شد.
آقای زیرایی با اشاره به اینکه عمده کالا‌های قاچاق کشف شده در استان پوشاک است، افزود: مدت زمان رسیدگی به پرونده‌های قاچاق که به طور معمول یک ماه است به منظور برخورد قاطع با متخلفان قاچاق کالا به دو هفته کاهش داده شد.
وی گفت: ۶ شعبه تعزیرات حکومتی برای رسیدگی به پرونده‌های قاچاق کالا فعال است که سه شعبه آن در مرکز استان و سه شعبه نیز در شهرستان‌ها فعالیت می‌کنند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس