۱۵:۱۲:۰۶ - یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷
شعار مرگ بر هاشمی در راهپیمایی ۹ دی در گچساران!(+فیلم)
در یکی از تجمعات مردمی، فرد شعار دهنده با اشاره به اینکه برای اولین بار از میکروفون در گچساران اسم این خائنین می آید شعار «مرگ بر هاشمی سر داد».   سیمای زاگرس به نقل از بویرنیوز:  راهپیمایی ۹ دی در شهر های کهگیلویه و بویراحمد با حضور گسترده مردم برگزار شد. در این میان […]

در یکی از تجمعات مردمی، فرد شعار دهنده با اشاره به اینکه برای اولین بار از میکروفون در گچساران اسم این خائنین می آید شعار «مرگ بر هاشمی سر داد». 

سیمای زاگرس به نقل از بویرنیوز:  راهپیمایی ۹ دی در شهر های کهگیلویه و بویراحمد با حضور گسترده مردم برگزار شد.

در این میان البته ۹ دی در شهر گچساران با حواشی کم نظیری بر پا شد.

در یکی از تجمعات مردمی، فرد شعار دهنده با اشاره به اینکه برای اولین بار از میکروفون در گچساران اسم این خائنین می آید شعار «مرگ بر هاشمی سر داد».

 این حرکت و شعار علیه فردی که زحمات بیشماری برای انقلاب و ایران اسلامی متحمل شد ابدا زیبنده نبود، امروز ایران اسلامی نیازمند وحدت و ایستادگی همگانی در مقابل دشمنان قسم خورده خارجی است.

به نظر نمی رسد این دست حرکت ها کمکی به انسجام و وحدت داخلی کند، شعار علیه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، فردی که زحمت های فراوان کشید، فردی که از یاران نزدیک مقام معظم رهبری بود و رهبری بر پیکرش نماز خواند، تنها آب به آسیاب دشمن ریختن است و بس که باید توسط نهادهای نظارتی با این دست حرکت های ناشیانه برخورد شود.

در ادامه فیلم این راهپیمایی آمده است:

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس