۱۷:۱۶:۴۰ - شنبه ۸ دی ۱۳۹۷
استان کهگیلویه و بویراحمد از قافله توسعه عقب افتاده است.
نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد محروم و از قافله توسعه عقب افتاده است.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد محروم و از قافله توسعه عقب […]

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد محروم و از قافله توسعه عقب افتاده است. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد محروم و از قافله توسعه عقب افتاده است.

عدل هاشمی‌پور امشب در آئین افتتاح اورژانس بزرگ شهر دهدشت اظهار داشت: افتتاح چهار پروژه بزرگ در حوزه درمان کهگیلویه و بویراحمد با اعتباری بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان به یادگار از وزیر بهداشت می‌ماند.

وی با تقدیر از خدمات وزارت بهداشت و درمان عنوان کرد: اقدامات ارزشمندی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان‌های چهارگانه انجام شده به گونه‌ای که شاهد هزینه بیش از ۳۰ میلیارد تومانی در یک سال اخیر در حوزه تجهیزات و احداث هستیم.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده بیان کرد: شهرستان‌های چهارگانه تنها یک بیمارستان در دهدشت با ۱۳۷ تختخواب دارند که انتظار می‌رود در این زمینه تدبیری اندیشیده شود.

 

هاشمی‌پور خواستار تعیین تکلیف روند اجرایی بیمارستان‌های لنده و چرام شد و افزود: بیمارستان چرام همزمان با بیمارستان باشت کلنگ‌زنی شد اما هنوز دیوار پروژه چرام احداث نشده، باشت افتتاح شده است.

وی با بیان اینکه برای نوسازی منازل پزشکان متخصص دهدشت با عمر ۳۰ ساله باید تدبیری کرد خاطرنشان کرد: مجتمع آموزشی علوم پزشکی دهدشت تصویب شده و انتظار می‌رود برای راه‌اندازی آن تدبیری شود.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده افزود: با توجه به کوهستانی و سخت‌گذر بودن و همچنین پراکندگی شهرستان‌های چهارگانه ایجاد و راه‌اندازی اورژانس هوایی ضروری است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس