۲۲:۵۰:۲۳ - پنج شنبه ۶ دی ۱۳۹۷
مردم کهگیلویه و بویراحمد شایسته خدمات شبانه‌روزی مسئولان هستند.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مردم این استان در همه صحنه‌‌های این انقلاب از جمله انتخابات و راهپیمایی‌ها حضور فعال دارند، گفت: چنین مردمی شایسته خدمات شبانه‌روزی مسئولان هستند.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مردم این استان در همه صحنه‌‌های […]

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مردم این استان در همه صحنه‌‌های این انقلاب از جمله انتخابات و راهپیمایی‌ها حضور فعال دارند، گفت: چنین مردمی شایسته خدمات شبانه‌روزی مسئولان هستند. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مردم این استان در همه صحنه‌‌های این انقلاب از جمله انتخابات و راهپیمایی‌ها حضور فعال دارند، گفت: چنین مردمی شایسته خدمات شبانه‌روزی مسئولان هستند.

 سرهنگ حمید خرمدل امشب در یادواره سردار شهید «سید شریف پنجه‌بند»، ولایت را از ارکان تدوام انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: دشمنان ما اذعان دارند که ما در اتاق‌های فکر روز‌ها و ماه‌ها برنامه‌ریزی می‌کنیم و همه این برنامه‌ریزی‌ها با یک سخنرانی رهبر انقلاب اسلامی ایران نقش بر آب می‌شود که این امر به خاطر نعمت ولایت است.

وی با بیان اینکه وحدت و همدلی دومین رمز تداوم انقلاب اسلامی است، افزود: امروز تهدیدات متعددی پیرامون ما وجود دارد و بیش از گذشته نیازمند وحدت و همدلی مردم با مردم، مردم با مسئولان و جناح‌ها و گروه‌های مختلف با یکدیگر هستیم.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد مردم‌داری و توجه به مردم را سومین رکن تداوم انقلاب اسلامی عنوان و بیان کرد: در طول تاریخ انقلاب اسلامی، مردم به نحو شایسته‌ای وظیفه خود را انجام داده و در انتخابات و راهپیمایی‌ها و هر صحنه‌ای که انقلاب اسلامی به آنها نیاز دارد، حضور دارند بنابراین شایسته است که مسئولان با تمام وجود و به صورت شبانه‌روزی خادم آنها باشند.

خرمدل با بیان اینکه مردمی که فشار اقتصادی تحمل می‌کنند شایسته تکریم و قابل احترام هستند، گفت: نعمت ولایت، اتحاد و همدلی و مردم‌داری رمز بقا و تثبیت انقلاب ما و اعتلای نظام است و ما باید عامل و مروج این فکر و اندیشه در بین همه اقشار و صنوف جامعه باشیم.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس