۲۰:۴۳:۲۵ - جمعه ۳۰ آذر ۱۳۹۷
انتقاد امام جمعه باشت از روند ساخت جاده باشت-چرام
جاده باشت و چرام چند سال است ناتمام  رها شده به طوریکه با هزینه نزدیک به ۱۰ تا ۱۲ میلیارد تومان در این جاده، متاسفانه مردم سودی از آن نبرده اند.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   امام جمعه باشت در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهر از روند ساخت جاده باشت-چرام انتقاد […]

جاده باشت و چرام چند سال است ناتمام  رها شده به طوریکه با هزینه نزدیک به ۱۰ تا ۱۲ میلیارد تومان در این جاده، متاسفانه مردم سودی از آن نبرده اند. 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   امام جمعه باشت در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهر از روند ساخت جاده باشت-چرام انتقاد کرد.

 خطیب جمعه شهر باشت گفت: راه  و شهرسازی در مورد جاده‌ها باید دقت بیشتری کند چرا که مردم راجع به بعضی مسیر‌ها و جاده‌ها دچار مشکل هستند.
حجت الاسلام عبودی این مشکلات را ناشی از ضعف مدیریتی دانست و افزود: جاده باشت و چرام چند سال است ناتمام  رها شده به طوریکه با هزینه نزدیک به ۱۰ تا ۱۲ میلیارد تومان در این جاده، متاسفانه مردم سودی از آن نبرده اند.
وی همچنین با اشاره جنبش بیداری اسلامی گفت: ۷ سال پیش که مردم کشورهای مختلف منطقه به صحنه آمدند، رهبر معظم انقلاب فرمودند این بیداری تا قلب اروپا پیش خواهد رفت و امروز می بینیم که یک کشور بزرگ اروپایی مثل فرانسه که برای خودش ادعایی دارد در مقابل مردم این کشور عقب نشینی کرده است.
حجت الاسلام عبودی به شیوه برگزاری آیین آخرین شب پاییز هم اشاره کرد گفت: اخیرا در برخی مدارس استان و شهرستان‌ها به بهانه شب یلدا مجالس رقص و جشن و پایکوبی راه انداختند که جای تاسف دارد.
وی گفت: شب یلدا یک رسم و سنت قدیمی است و کسی مخالف نیست و خوشحال میشویم مردم ما دور هم جمع شوند، ولی نباید ارزش‌ها زیر پا گذاشته شود.  

 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس