۹:۰۶:۳۷ - چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
کلنگ زنی کارخانه لوله سازی بهمئی با حضور اعضای کمیسیون انرژی مجلس
روز دوشنبه سوم دی ماه رئیس، هیأت رئیسه و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ابتدا از فاز ۲ پالایشگاه بید بلند بازدید و سپس در شهرستان بهمئی حضور پیدا می کنند. سیمای زاگرس به نقل از ایسنا : نماینده مردم کهگیلویه و نایب رئیس کمیسیون انرژی گفت: روز دوشنبه سوم دی ماه رئیس، هیأت رئیسه […]

روز دوشنبه سوم دی ماه رئیس، هیأت رئیسه و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ابتدا از فاز ۲ پالایشگاه بید بلند بازدید و سپس در شهرستان بهمئی حضور پیدا می کنند.سیمای زاگرس به نقل از ایسنا : نماینده مردم کهگیلویه و نایب رئیس کمیسیون انرژی گفت: روز دوشنبه سوم دی ماه رئیس، هیأت رئیسه و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ابتدا از فاز ۲ پالایشگاه بید بلند بازدید و سپس در شهرستان بهمئی حضور پیدا می کنند.

 

عدل هاشمی پور اظهار کرد: ابتدا در جلسه شورای اداری شهرستان بهمئی و با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد مشکلات و نیازمندی های شهرستان بهمئی مورد توجه و بررسی قرار خواهند گرفت و سپس کارخانه لوله سازی بدون درز که توسط بخش خصوصی اجرا می شود، کلنگ زنی خواهد شد.

هاشمی پور این سفر را بسیار مهم و ارزنده دانست و افزود: از آنجای یکه اولین بار است چنین سفری به شهرستان بهمئی انجام می شود و با توجه به وجود بیش از ۶۰ حلقه چاه نفت فعال در شهرستان بهمئی، رایزنی و هماهنگی های لازم در جهت رفع محرومیت و اشتغالزایی صورت گرفته و امیدوارم این سفر منشأ خیر و برکت برای منطقه باشد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس