۱۰:۰۳:۵۳ - سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
طولانی شدن عملیات اجرایی پروژه‌های راهسازی در کهگیلویه و بویراحمد نگران کننده است.
 نماینده شهرستان‌های ۴ گانه کهگیلویه و بویراحمد از طولانی شدن پروژه‌های راهسازی انتقاد کرد و گفت: برخی پروژه‌های کمتر از ۱۰ کیلومتر بعد از ۱۰ سال هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   نماینده شهرستان‌های ۴ گانه کهگیلویه و بویراحمد از طولانی شدن پروژه‌های راهسازی انتقاد کرد و گفت: برخی […]

 نماینده شهرستان‌های ۴ گانه کهگیلویه و بویراحمد از طولانی شدن پروژه‌های راهسازی انتقاد کرد و گفت: برخی پروژه‌های کمتر از ۱۰ کیلومتر بعد از ۱۰ سال هنوز به بهره‌برداری نرسیده است. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   نماینده شهرستان‌های ۴ گانه کهگیلویه و بویراحمد از طولانی شدن پروژه‌های راهسازی انتقاد کرد و گفت: برخی پروژه‌های کمتر از ۱۰ کیلومتر بعد از ۱۰ سال هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

عدل هاشمی‌پور با اشاره به حضور وزیر راه و شهرسازی در نشست فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برخی پروژه‌های راهسازی با کمتر از ۱۰ کیلومتر در کهگیلویه بزرگ بعد از گذشت بیش از ۱۰ سال هنور به بهره‌برداری نرسیده است.

وی با اشاره به نگرانی مردم از طولانی شدن پروژه‌ها و افزایش هزینه تمام شده، عنوان کرد: طبق بررسی‌های میدانی انجام شده مردم کهگیلویه و بویراحمد با توجه معطلی پروژه‌های راهسازی در دست اجرا از عملکرد مسئولان راه و شهرسازی استان و به تبع آن وزارتخانه رضایت ندارند.

هاشمی‌پور با تاکید بر اینکه شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در زمینه راه ارتباطی در محرومیت به سر می‌برد، ادامه داد: روند اجرایی برخی پروژه‌ها از جمله جاده پاتاوه-دهدشت و دیگر پروژه‌های راهسازی کوچک طولانی شده و به سمت فرسایشی شدن رفته‌اند.

هاشمی‌پور با تاکید بر اینکه پیگیر برطرف شدن مشکلات مالی پروژه جاده پاتاوه-دهدشت هستم، ابراز کرد: به زودی از طریق قرارگاه سازندگی خاتم نسبت به پرداخت بخشی از مطالبات پیمانکاران و عوامل پروژه اقدام ی‌شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس