۱۵:۴۶:۳۳ - شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
اختصاص ۱۴۰ میلیارد ریال به پتروشیمی دهدشت
۱۴۰ میلیارد ریال برای ساخت ابنیه غیر صنعتی پتروشیمی دهدشت اختصاص یافت. سرعت دادن به اجرای طرح، مستلزم برنامه زمانبندی و تأمین مالی و پیگیری تعهدات بانک‌های عامل است.           . سیمای زاگرس به نقل از نیک نفت:    ۱۴۰ میلیارد ریال برای ساخت ابنیه غیر صنعتی پتروشیمی دهدشت اختصاص یافت.  نماینده مردم […]

۱۴۰ میلیارد ریال برای ساخت ابنیه غیر صنعتی پتروشیمی دهدشت اختصاص یافت. سرعت دادن به اجرای طرح، مستلزم برنامه زمانبندی و تأمین مالی و پیگیری تعهدات بانک‌های عامل است.


اختصاص ۱۴۰ میلیارد ریال به پتروشیمی دهدشت

 

 

 

 

 

.

سیمای زاگرس به نقل از نیک نفت:    ۱۴۰ میلیارد ریال برای ساخت ابنیه غیر صنعتی پتروشیمی دهدشت اختصاص یافت.

 نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مناقصه این بخش از طرح باید سریعتر اجرا شود، گفت: سرعت دادن به اجرای طرح، مستلزم برنامه زمانبندی و تأمین مالی و پیگیری تعهدات بانک‌های عامل است.
عدل هاشمی‌پور افزود: تلمبه آب مورد نیاز پتروشیمی دهدشت آماده است و باید عملیات انتقال آب از روستای تراب به محل پتروشیمی نیز به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد.
وی به انتصاب مدیرعامل جدید این طرح هم اشاره کرد و گفت: مهندس نسق دارای تجارب زیادی در صنعت پتروشیمی است که انتظار است برای تکمیل طرح پتروشیمی دهدشت تلاش کند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس