۱۵:۱۰:۵۹ - پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
نخست وزیر اسرائیل، ایران را تهدید کرد!
 بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل روز چهارشنبه اعلام کرد که اقدام نظامی در داخل مرزهای ایران را در صورتی که احساس کند که برای امنیتش ضروری باشد را رد نمی‌کند.   سیمای زاگرس به نقل از نیک نفت:   نخست وزیر اسرائیل تهدید کرد که در صورت لزوم به ایران حمله می کند.  بنیامین نتانیاهو، نخست […]

 بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل روز چهارشنبه اعلام کرد که اقدام نظامی در داخل مرزهای ایران را در صورتی که احساس کند که برای امنیتش ضروری باشد را رد نمی‌کند.نخست وزیر اسرائیل، ایران را تهدید کرد

 

سیمای زاگرس به نقل از نیک نفت:   نخست وزیر اسرائیل تهدید کرد که در صورت لزوم به ایران حمله می کند.

 بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل روز چهارشنبه اعلام کرد که اقدام نظامی در داخل مرزهای ایران را در صورتی که احساس کند که برای امنیتش ضروری باشد را رد نمی‌کند.
نخست وزیر اسرائیل گفت:خط قرمز ما بقای ماست. ما هر آنچه که نیاز باشد برای حمایت از اسرائیل در برابر ایران که آشکارا خواستار نابودی اسرائیل است انجام خواهیم داد.
بنیامین نتانیاهو با اشاره به حملات هوایی ارتش اسرائیل به مراکز متعلق و وابسته به ایران در داخل خاک سوریه، گفت که اسرائیل تنها کشوری است که ارتش آن مستقیما با نیروهای ایرانی درگیر شده” و افزود که از نظر او، حکومت ایران “خطرناک‌ترین تهدید را متوجه بقای اسرائیل می‌کند.
به گفته نخست وزیر اسرائیل، سیاست وی همواره مبنی بر این بوده تا در برابر اقدامات نادرست را هنگامی که کوچک هستند، بگیرد. از اینرو ما در سوریه به‌صورت مستقیم با ایران روبرو هستیم، و در صورت لزوم، هر آنچه که برای دفاع از خود نیاز باشد را انجام می‌دهیم.
نخست وزیر اسرائیل همچنین اقدامات کشورهایی همچون ایران را که به گفته وی، همجنسگرایان، خبرنگاران و مخالفان را، اعدام می‌کنند، محکوم کرد.

Benjamin Netanyahu threatened Iran

Prime Minister of Israel threatened Iran

Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu said Wednesday that he would not rule out military action inside Iran’s borders if he feels it is necessary for his security, according to the
The Israeli Prime Minister said: “Our red line is our survival.” We will do whatever it takes to support Israel against Iran, which is clearly calling for the destruction of Israel.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس