۱۴:۴۷:۴۷ - سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷
فقر فرهنگی ریشه بسیاری از مشکلات در کهگیلویه و بویراحمد است.
فقر فرهنگی ریشه بسیاری از مشکلات در این استان است. نرخ بیکاری فعلی در استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود ظرفیت‌های کم نظیر در بخش‌های مختلف از جمله گردشگری، آب، نفت و گاز، جنگل و کشاورزی زیبنده نیست.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خواستار تغییر نگاه جونان به […]

فقر فرهنگی ریشه بسیاری از مشکلات در این استان است. نرخ بیکاری فعلی در استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود ظرفیت‌های کم نظیر در بخش‌های مختلف از جمله گردشگری، آب، نفت و گاز، جنگل و کشاورزی زیبنده نیست.فقر فرهنگی ریشه بسیاری از مشکلات در کهگیلویه و بویراحمد است

 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خواستار تغییر نگاه جونان به مقوله کار شد و گفت: فقر فرهنگی ریشه بسیاری از مشکلات در این استان است.

سرهنگ حمید خرمدل اظهار داشت: نرخ بیکاری فعلی در استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود ظرفیت‌های کم نظیر در بخش‌های مختلف از جمله گردشگری، آب، نفت و گاز، جنگل و کشاورزی زیبنده نیست.

وی با بیان اینکه جوانان این استان کار را تنها پشت میز نشینی در ادارات دولتی می‌دانند، عنوان کرد: رسانه‌ها، مسئولان و صاحبنظران حوزه‌های مختلف برای تغییر این نگاه از هیچ کوششی دریغ نکنند.

خرمدل توسعه فرهنگی را مقدمه و زیربنای توسعه در دیگر بخش‌ها دانست و تاکید کرد: فقر فرهنگی دلیل بسیاری از مشکلات، فقر و محرومیت‌ها در این دیار با سرمایه‌های عظیم خداوندی از جمله ۲۵ درصد نفت و گاز،  ۱۰ درصد آب‌های سطحی و ۶ درصد جنگل‌های کشور است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هر کجا  نیاز مردم باشد حضور پیدا می‌کنیم و در مسائلی که نیاز به بصیرت سیاسی باشد، هستیم ولی در سیاست‌ بازی‌ها ورود نمی‌کنیم.

خرمدل برای فعالیت‌های فرهنگی در محلات و روستاها با محوریت روحانی محله وارد می‌شویم، بیان کرد: برای اعتلای انقلاب اسلامی با تمام وجود تلاش می‌کنیم.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس