۱۴:۲۱:۱۰ - سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷
دستگیری “مارکو”سارق شرور شهرستان گچساران
مخفیگاه متهم در یکی از مناطق شهر گچساران شناسایی و مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضایی با حضور در محل پس از دو ساعت مقاومت این سارق شرور معروف به مارکو را به همراه یک دستگاه خودروی پژو پارس و مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه دستگیر و روانه زندان کردند.     سیمای زاگرس به […]

مخفیگاه متهم در یکی از مناطق شهر گچساران شناسایی و مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضایی با حضور در محل پس از دو ساعت مقاومت این سارق شرور معروف به مارکو را به همراه یک دستگاه خودروی پژو پارس و مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه دستگیر و روانه زندان کردند. 

 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:   سارق شرور شهرستان های کهگیلویه و گچساران در دام پلیس گرفتار شد.

فرمانده انتظامی گچساران گفت: در پی اعلام سرقت های مختلف از طریق منابع محلی و بعضاً گشتی های شبانه در شهرستان یک اکیپ از ماموران انتظامی شهرستان مسئول رسیدگی به این پرونده شدند.
سرهنگ سید محمد موسوی با بیان اینکه سارق تحت تعقیب سابقه شرارت اخلال در نظم عمومی، ضرب و جرح، حمل مواد مخدر و سرقت در شهرستان کهگیلویه را داشت افزود: با انجام اقدامات گسترده پلیسی، مخفیگاه متهم در یکی از مناطق شهر گچساران شناسایی و مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضایی با حضور در محل پس از دو ساعت مقاومت این سارق شرور معروف به مارکو را به همراه یک دستگاه خودروی پژو پارس و مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه (باطری، پلاک های مسروقه مدارک خودرو، انواع سوئیچ خودرو، انواع لاستیک چرخ، انواع ضبط، فشنگ کلت و ماده مخدر ماری جوانا) دستگیر و روانه زندان کردند.
سرهنگ موسوی از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهای انتظامی و نصب دزدگیر برخودرو، پارک نکردن خودرو در نقاط خلوت یاریگر پلیس باشند و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک موضوع را ازطریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس