۲:۵۴:۵۶ - سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷
دستگاه قضایی برای کوتاه کردن دست‌های ناپاک لحظه‌ای درنگ نکند.
دستگاه‌های نظارتی و قضایی برای کوتاه کردن دست‌های ناپاک لحظه‌ای درنگ نکند. انتظار می‌رود مسئولان برای رضایت مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند و بدون شک کوتاه کردن دست‌های ناپاک در زمینه جلب اعتماد مردم نقش بسزایی دارد.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌های نظارتی و […]

دستگاه‌های نظارتی و قضایی برای کوتاه کردن دست‌های ناپاک لحظه‌ای درنگ نکند. انتظار می‌رود مسئولان برای رضایت مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند و بدون شک کوتاه کردن دست‌های ناپاک در زمینه جلب اعتماد مردم نقش بسزایی دارد.دستگاه قضایی برای کوتاه کردن دست‌های ناپاک لحظه‌ای درنگ نکند

 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌های نظارتی و قضایی برای کوتاه کردن دست‌های ناپاک لحظه‌ای درنگ نکند.

عدل هاشمی‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انتظار می‌رود مسئولان برای رضایت مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند و بدون شک کوتاه کردن دست‌های ناپاک در زمینه جلب اعتماد مردم نقش بسزایی دارد.

وی با تاکید بر اینکه مدیران با برنامه ریزی اصولی باید برای تقویت روحیه امید به مردم تلاش کنند، عنوان کرد: برای برون رفت از مشکلات موجود در حوزه اقتصاد راهی جز رفتن به سمت اقتصاد مقاومتی و اجرای کامل این مهم نداریم.

هاشمی‌پور ابراز کرد: بکارگیری نیروهای متخصص، جوان و کارآمد با داشتن روحیه جهادی و انقلابی می‌تواند گره گشای مشکلات حوزه نفت باشد که امیدواریم این امر به صورت جدی در دستور مناطق نفت خیز جنوب باشد.

وی کمیسیون انرژی را ظرفیت مناسبی برای حل مشکلات حوزه نفت دانست و گفت: انتظار می‌رود مدیرعامل و مدیران تابعه با اتخاذ شیوه های اصولی و برنامه ریزی مناسب، راندمان و بهره وری شرکت نفت را افزایش دهند و  کمیسیون انرژی در این مورد آمادگی همکاری لازم را دارد.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ وجود شرکت‌های متعدد و موازی در شرکت نفت را یک معضل دانست و ادامه داد: با تجمیع این واحدهای تولیدی و اجرایی، حذف شرکت‌های موازی و تعویض لوله‌های فرسوده، دستیابی به بهره وری مناسب، ممکن و هموار می‌شود.

هاشمی‌پور با بیان اینکه سرمایه گذاری در شرکت نفت یک اولویت اساسی است، ادامه داد:  اجرای اقتصاد مقاومتی، توجه بیشتر به تولیدکنندگان و سرمایه گذاران داخلی و برنامه ریزی برای پرداخت مطالبات پیمانکاران از راهکارهای عملی سرمایه گذاری است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس