۲۳:۲۵:۱۵ - دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷
۲۶۲۰ پروژه عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد در دست ساخت است.
هم‌اکنون ۲ هزار و ۶۲۰ پروژه عمرانی با درصد پیشرفت فیزیکی صفر تا نزدیک به ۱۰۰ با ۲ هزار و ۲۸۰ میلیارد تومان تعهدات پیمان در نقاط مختلف  استان کهگیلویه و بویراحمد در دست اجرا داریم.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ هزار و ۶۲۰ […]

هم‌اکنون ۲ هزار و ۶۲۰ پروژه عمرانی با درصد پیشرفت فیزیکی صفر تا نزدیک به ۱۰۰ با ۲ هزار و ۲۸۰ میلیارد تومان تعهدات پیمان در نقاط مختلف  استان کهگیلویه و بویراحمد در دست اجرا داریم.2620 پروژه عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد در دست ساخت است

 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ هزار و ۶۲۰ پروژه عمرانی با پیشرفت فیزیکی صفر تا ۱۰۰ در این استان در دست ساخت است.

عزیز فیلی اظهار داشت: هم‌اکنون ۲ هزار و ۶۲۰ پروژه عمرانی با درصد پیشرفت فیزیکی صفر تا نزدیک به ۱۰۰ با ۲ هزار و ۲۸۰ میلیارد تومان تعهدات پیمان در نقاط مختلف این استان در دست اجرا داریم.

وی عنوان کرد: این پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف از جمله راهسازی، بهداشت و درمان، مدرسه سازی، عمران روستایی، عمران شهری، گردشگری، انرژی، فرهنگ و کشاورزی است.

فیلی با تاکید بر اینکه کهگیلویه و بویراحمد موقعیت ترانزیتی و خاصی دارد، عنوان کرد: ۲۵ درصد نفت و گاز، ۶ درصد جنگل‌ و ۱۰ درصد آب‌های سطحی کشور در این استان وجود دارد که ظرفیت مناسبی برای سرعت بخشیدن به قطار توسعه و رفع کمبودها است.

وی با اشاره به اینکه ایجاد، تکمیل و توسعه راه ارتباطی اعم از زمینی، هوایی و ریلی محور توسعه است، ابراز کرد: تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های راهسازی، آب و گردشگری به عنوان اولویت در دستور کار مسئولان اجرایی استان قرار دارند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ضروری است مدیران دستگاه‌های اجرایی در زمینه تسریع در روند عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی اولویت بندی کرده و پروژه‌های که برای مردم و توسعه استان مهم بوده را اول تعیین تکلیف کنند.

فیلی ادامه داد: تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های نیمه تمام در اولویت بوده و بنای تعریف و کلنگ زنی پروژه جدید غیر ضروری برای مردم را نداریم.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس