۱:۰۶:۲۶ - دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷
آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی؛ درگذشت مادر شهیدان تقوی‌پور را تسلیت گفت.
 نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال پیامی درگذشت بی بی مریم رضوی پور مادر شهیدان والا مقام سبد حمد الله و سید شیرزاد تقوی پور را تسلیت گفت. سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:     نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال پیامی درگذشت بی بی مریم رضوی […]

 نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال پیامی درگذشت بی بی مریم رضوی پور مادر شهیدان والا مقام سبد حمد الله و سید شیرزاد تقوی پور را تسلیت گفت.سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:     نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال پیامی درگذشت بی بی مریم رضوی پور مادر شهیدان والا مقام سبد حمد الله و سید شیرزاد تقوی‌پور  را تسلیت گفت.

در پیام آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی آمده است:«در گذشت غم انگیز بانوی محترمه مریم رضوی پور مادر شهیدان والامقام سید حمدالله و سید شیرزاد تقوی پور را به مردم شهید پرور استان و اهالی دشت مازه شهرستان کهگیلویه و خانواده محترم تسلیت می گویم.»
«این خواهر محترمه با تربیت و تقدیم دو شهید به اسلام، رسالت اسلامی و انسانی خویش را انجام داد و مردم را قدردان زحمات و فداکاری خود نمود. برای آن مرحومه رحمت و غفران الهی و برای سایر بازماندگان صبر و سلامتی خواستارم.»
پیکر مادر شهیدان تقوی‌پور ۹ آذرماه گذشته در آرامستان روستای «دشت مازه» شهرستان کهگیلویه در کنار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
شهید «سید حمدالله تقوی‌پور» سال ۱۳۴۳ در روستای «دشت‌مازه» از توابع شهرستان «کهگیلویه» در خانواده‌ای معتقد و متدین به دنیا آمد و در بیست و هفتمین روز از مهرماه سال ۱۳۶۴ در جبهه «سردشت» با عوامل ضدانقلاب درگیر شد و به منزلگه جاوید شتافت. 
شهید «سید شیرزاد تقوی‌پور» هم در چهاردهم مهرماه سال ۱۳۴۲ در روستای «دشت مازه» دیده به جهان گشود و در بیست و ششم آذرماه سال ۱۳۶۶ در «اندیمشک» به فیض شهادت نائل آمد. 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس