۰:۵۲:۴۰ - یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷
لوله ۲۰ اینچ انتقال آب شهر یاسوج در معرض تخریب است!
لوله ۲۰ اینچ انتقال آب شهر یاسوج که آب را از طریق تنگ کناره به شهر یاسوج انتقال می دهد و در مسیر پل سوم بشار قرار دارد، در معرض خطر تخریب بوده و باید پوشش انتقالی در این بخش داده شود.   سیمای زاگرس به نقل از مهر:  مدیرکل دفتر شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد […]

لوله ۲۰ اینچ انتقال آب شهر یاسوج که آب را از طریق تنگ کناره به شهر یاسوج انتقال می دهد و در مسیر پل سوم بشار قرار دارد، در معرض خطر تخریب بوده و باید پوشش انتقالی در این بخش داده شود.لوله ۲۰ اینچ انتقال آب شهر یاسوج در معرض تخریب است

 

سیمای زاگرس به نقل از مهر:  مدیرکل دفتر شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: لوله ۲۰ اینچ انتقال آب شهر یاسوج در معرض تخریب قرار دارد.

 حسین کاظمی شامگاه شنبه در نشست مدیریت بحران استان، افزود: ‌لوله ۲۰ اینچ انتقال آب شهر یاسوج که آب را از طریق تنگ کناره به شهر یاسوج انتقال می دهد و در مسیر پل سوم بشار قرار دارد، در معرض خطر تخریب بوده و باید پوشش انتقالی در این بخش داده شود.

کاظمی با اشاره به بارندگی های اخیر، اظهار داشت: مشکل حادی در شهرهای استان وجود ندارد اما در برخی محلات گزارش آبگرفتگی و مشکل تردد داریم.

کاظمی با بیان اینکه بارندگی های اخیر مشکلاتی در سه محله گچساران و منطقه ای در شهر یاسوج به وجود آورده است، ابراز داشت: در محله بختیاری های منطقه شرف آباد یاسوج ساخت و سازهای غیر مجاز انجام شده و معارضی نیز وجود دارد که امید است در حوزه مدیریت شهری بتوانیم با همکاری مردم منطقه پوشش توسعه زیرساختی این منطقه را داشته باشیم تا در مواقع بارندگی دیگر شاهد بروز مشکلات نباشیم.

مدیرکل دفتر شهرداری استانداری با تاکید بر مدیریت جاده های استان به ویژه در ایام بارندگی،  گفت: محور یاسوج به شیراز در منطقه مله شوره مدیریت و کنترل مناسبی را طلب می کند و با توجه به جریان آب بالا دست به سمت جاده و احتمال رانش ها باید اقدامات مناسبی در این بخش عملیاتی شود.

وی افزود: همچنین مدیریت محور یاسوج به بابامیدان از تنگاری تا سرگچینه مورد تاکید بوده و مدیریت مناسب در مسیر منطقه دره گرم شهر یاسوج ضروری است.

کاظمی به مشکلات به وجود آمده برای پل سوم بشار اشاره و عنوان داشت: مکاتبات این پل از سال ۹۳ تا ۹۵ موجود است و در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت و ما نیز هشدارهایی در رابطه با احتمال تخریب دستک دهانه پل سوم داده بودیم.

مدیرکل دفتر شهری استانداری با بیان اینکه مسائل سیاسی و مصلحت گرایی گریبان گیر استان شده است، ابراز داشت: امید است این سیاسی کاری ها دیگر در استان نباشد و نسبت به توسعه استان گام برداریم.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس