۱۵:۴۷:۵۸ - یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷
فرو ریختن دیوار یک مدرسه‌ نوساز در گچساران+تصاویر
دیوار مدرسه نیایش گچساران بر اثر بارندگی‌های چند روز اخیر کاملا فرو ریخته است که خوشبختانه به دلیل تعطیلی امروزمدارس این حادثه تلفات جانی در بر نداشته است. سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:  دیوار یکی از مدارس گچساران بر اثر بارندگی شب گذشته فروریخت. دیوار مدرسه نیایش گچساران بر اثر بارندگی‌های چند روز […]

دیوار مدرسه نیایش گچساران بر اثر بارندگی‌های چند روز اخیر کاملا فرو ریخته است که خوشبختانه به دلیل تعطیلی امروزمدارس این حادثه تلفات جانی در بر نداشته است.سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:  دیوار یکی از مدارس گچساران بر اثر بارندگی شب گذشته فروریخت.

دیوار مدرسه نیایش گچساران بر اثر بارندگی‌های چند روز اخیر کاملا فروریخته است که خوشبختانه به دلیل تعطیلی امروزمدارس این حادثه تلفات جانی در بر نداشته است.

آموزشگاه هئیت امنایی نیایش( متوسطه اول)گچساران، با ۱۸ میلیارد ریال اعتبار در هفته دولت سال جاری با حضور علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه وبویراحمد، غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت، جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شده بود.

 

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس