۱۳:۵۶:۵۲ - یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷
تخریب ۲ باب منزل مسکونی در کهگیلویه بر اثر بارندگی +عکس
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از تخریب ۲ منزل مسکونی در شهرستان کهگیلویه استان به دلیل بارش شدید باران خبر داد. سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از تخریب ۲ منزل مسکونی در شهرستان کهگیلویه استان به دلیل بارش شدید باران خبر داد. سید […]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از تخریب ۲ منزل مسکونی در شهرستان کهگیلویه استان به دلیل بارش شدید باران خبر داد.سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از تخریب ۲ منزل مسکونی در شهرستان کهگیلویه استان به دلیل بارش شدید باران خبر داد.
سید امان‌الله جهانبین افزود:  بر اثر باران‌های اخیر بخشی از دو باب منزل مسکونی در شهرستان کهگیلویه متعلق به یک خانواده ۸ نفره در روستای “تل مر” و یک خانواده ۵ نفره( دارای دو دختر معلول) در روستای” کوشک” در بخش مرکزی کهگیلویه به صورت کامل تخریب شده و قابل سکونت نیست.
وی بیان کرد: از سوی هلال احمر چادر، پتو، موکت و امکانات امدادی نیز ذر اختیار این خانواده ها قرار گرفت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از امدادرسانی و پوشش ۱۳۸حادثه در استان طی بارندگی‌های اخیر خبر داد و خاطرنشان کرد: ۵۵ امدادگر هلال احمر در قالب ۱۱تیم به صورت آماده باش بوده که در صورت نیاز به بهترین نحو ممکن خدمات لازم را ارائه کنند.
جهانبین با اشاره به بکارگیری ۹ پمپ تخلیه آب با همکاری دیگر دستگاههای عضو ستاد بحران استان اضافه کرد: به دلیل عدم رعایت مسائل ایمنی و استفاده از مصالح استاندارد در سقف منازل برخی از خانه‌ها دچار آبگرفتگی می‌شوند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس