۱۲:۵۸:۲۵ - جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷
فرماندار گچساران: نوسازی، بهره برداری و نازک کاری ۱۳۰۰ واحد در بافت فرسوده گچساران
۱۳۰۰ واحد بافت فرسوده در گچساران به مرحله نوسازی، بهره برداری و نازک کاری رسیده است.  طرح احیای بافت فرسوده شهر گچساران از سال ۱۳۹۴ به صورت رسمی اجرایی شد.                  . سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  ۱۳۰۰ واحد بافت فرسوده در گچساران به مرحله نوسازی، بهره […]

۱۳۰۰ واحد بافت فرسوده در گچساران به مرحله نوسازی، بهره برداری و نازک کاری رسیده است.  طرح احیای بافت فرسوده شهر گچساران از سال ۱۳۹۴ به صورت رسمی اجرایی شد. 


نوسازی، بهره برداری و نازک کاری ۱۳۰۰ واحد در بافت فرسوده دوگنبدان

 

 

 

 

 

 

 

 

.

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  ۱۳۰۰ واحد بافت فرسوده در گچساران به مرحله نوسازی، بهره برداری و نازک کاری رسیده است.

فرماندار گچساران با بیان اینکه طرح نوسازی و بهسازی بافت فرسوده گچساران به عنوان یک طرح پایلوت کشوری در حال اجرا است گفت: طرح احیای بافت فرسوده شهر گچساران از سال ۱۳۹۴ به صورت رسمی اجرایی شد. 
عبدالرحیم رحیمی افزود: عملیات اجرایی این رینگ به عرض ۲۰ متر به متراژ بیش از ۱۶۰۰ متر از کوچه یک کیامثری تا فلکه سه گوش در محله سادات دوگنبدان واقع شده که عملیات تخریب و آوار برداری این واحد‌ها جهت بازگشایی رینگ معابر انجام گرفته است. 
وی گفت: ۱۳۰۰ واحد بافت فرسوده به مرحله نوسازی و بهره برداری و نازک کاری رسیده است و تا کنون بیش از ۹۰۰ واحد به بهره برداری رسیده است. 
رحیمی بیان کرد: لازم است مردم برای بازسازی بافت فرسوده در مهلت باقی مانده با متولیان امر همکاری های لازم را انجام دهند زیرا از آن به بعد هیچگونه مسئولیتی در قبال همکاری جهت بازسازی و یا تعمیر این منازل نخواهند داشت.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس