۰:۵۹:۵۵ - جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷
سردار نقدی در یاسوج: مواضع مقام معظم رهبری سرسوزنی با مواضع امام(ره) تفاوت ندارد.
انقلاب اسلامی بدون تکیه بر قدرت‌های دیگر در مقابل تمام زیاده‌خواهان و زورگویان به پیروزی رسید. بعد از ۴۰ سال عمر با برکت، انقلاب اسلامی هنوز بر همان معیار و آرمان‌های روز اول وفادار و استوار بوده و با قدرت جلو می‌رود به‌گونه‌ای که مواضع مقام معظم رهبری سرسوزنی با مواضع امام راحل تفاوت ندارد‌.   سیمای […]

انقلاب اسلامی بدون تکیه بر قدرت‌های دیگر در مقابل تمام زیاده‌خواهان و زورگویان به پیروزی رسید. بعد از ۴۰ سال عمر با برکت، انقلاب اسلامی هنوز بر همان معیار و آرمان‌های روز اول وفادار و استوار بوده و با قدرت جلو می‌رود به‌گونه‌ای که مواضع مقام معظم رهبری سرسوزنی با مواضع امام راحل تفاوت ندارد‌.سردار نقدی در یاسوج: مواضع مقام معظم رهبری سرسوزنی با مواضع امام(ره) تفاوت ندارد

 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: مواضع مقام معظم رهبری سرسوزنی با مواضع امام(ره) تفاوت ندارد.

سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در جمع بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: انقلاب اسلامی بدون تکیه بر قدرت‌های دیگر در مقابل تمام زیاده‌خواهان و زورگویان به پیروزی رسید. بعد از ۴۰ سال عمر با برکت، انقلاب اسلامی هنوز بر همان معیار و آرمان‌های روز اول وفادار و استوار بوده و با قدرت جلو می‌رود به‌گونه‌ای که مواضع مقام معظم رهبری سرسوزنی با مواضع امام راحل تفاوت ندارد‌.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران‌ افزود: انقلاب اسلامی تحولی اساسی و همه جانبه در حوزه‌های مختلف از جمله اقتصاد، فرهنگ، سیاست، نظام اداری، سیاست خارجی و داخلی و غیره ایجاد کرد. انقلاب اسلامی ایران در مقابل تمام قدرت‌های جهانی و بدون تکیه‌گاه به وقوع پیوست.

سردار نقدی با تاکید بر‌اینکه انقلاب اسلامی با قدرت بیش از پیش سنگرهای کلیدی را یکی پس از دیگری از دشمن می‌گیرد، خاطرنشان کرد: در فضای مجازی دشمن می‌خواهد انقلاب را ناکارآمد و در حال فروپاشی نمایش دهد.

وی عنوان کرد: آمریکا بعد از شکست در عراق و فرار از آن داعش را ایجاد کرد تا در مقابل ایران بایستد‌. از همسایه‌بودن ایران و فلسطین وحشت داشتند و به‌همین دلیل نقشه تشکیل اسرائیل دوم را کشیدند و به‌دنبال تجزیه کردستان عراق بودند، که در این زمینه نیز با شکست روبه‌رو شدند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران اظهار داشت: آمریکایی‌ها با هدف ایجاد آرامش برای صهیونیست‌ها به سمت ناامن کردن مرز فلسطین رفتند و حتی نخست وزیر لبنان را به گروگان بردند تا بین شیعه و سنی جنگ بیندازد تا حزب‌الله از سوریه عقب بکشد و تکفیری‌ها پیشروی کنند و این نقشه آنان نیز با شکست روبه‌رو شد و یک رسوایی بزرگ برای آمریکا و هم پیمانانش بود زیرا مردم لبنان متحدتر شدند‌.

سردار نقدی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی تحولات عظیمی در بخش‌های مختلف ایجاد کرده است، تصریح کرد: این انقلاب به چند هزار سال حکومت فاسد و بی‌سواد شاهنشاهی پایان داد.

وی با بیان اینکه حکومت شاهنشاهی تاریخ ۷ هزار ساله ایران طبق اسناد شهر سوخته را به ۲۵۰۰ سال کاهش دادند، خاطرنشان کرد: در زمان رضا‌خان که به ایران حمله کردند از لب مرز تا رسیدن به پایتخت یک نفر به آنان سنگ نزد و وقتی گفتند دیگر شاه نیستی پذیرفت و کشتی پر از عتیقه‌اش را اجازه سوار شدن به آن ندادند و گفتند باید با آن که انگلیسی‌ها فراهم کرده بروید. رضا خان ۶۴ هزار ملک و ۴۴۰۰ قصبه و آبادی به اسم خود سند داشت و به نوعی اموال مردم را غارت می‌کردند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران‌ با اشاره به اینکه رضا خان بزدل و بی‌سواد بود، گفت: ولی دشمن همین فرد را برایش تبلیغ می‌کند که ایران نوین را ساخت در حالی یکی از خیانت‌های رضاخان راه‌آهن بود زیرا با پول مردم ایران برای انگلیس راه‌آهن ساخت تا در موقع نیاز بتواند به روسیه لشکرکشی کند در حالی راه‌آهن باید شهرها یا مراکز تجاری و اقتصادی را به هم وصل کند و در واقع از پروژه از هیچ کجا به هیچ کجا بوده است.

وی با تاکید به اینکه رشوه خواری در خاندان سلطنتی رسمی بود به‌گونه‌ای که برخی از ثروتمندان بخشی از ثروت خود را به‌نام آنان می‌کردند، ادامه داد: سرانه نفت در حکومت شاهنشاهی ۱۰ برابر الان بود ولی پول نفت ایران را آمریکا و انگلیس می‌خوردند و ته‌مانده آن به شاه می‌رسید.

سردار نقدی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی حاکمیت بی‌سوادان و خون‌ریزان را پایان داد، گفت: در حکومت ستم‌شاهی حتی تخم مرغ از اسرائیل وارد می‌کردیم. بیان اینکه انقلاب اسلامی جمهوری، استقلال و آزادی را برای مردم به ارمغان آورد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس