۲:۰۲:۵۶ - جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷
اخطاریه هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها
هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد طی اخطاریه ای نسبت به سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه ها، آبگرفتگی معابر عمومی و اختلال در تردد جاده ای هشدار داد. سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد طی اخطاریه ای نسبت به سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه ها، آبگرفتگی معابر […]

هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد طی اخطاریه ای نسبت به سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه ها، آبگرفتگی معابر عمومی و اختلال در تردد جاده ای هشدار داد.سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد طی اخطاریه ای نسبت به سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه ها، آبگرفتگی معابر عمومی و اختلال در تردد جاده ای هشدار داد.
 در این اخطاریه آمده است؛
تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر نفوذ سامانه بارشی فعالی از روز جمعه به جو استان بوده که پیامد آن از روز جمعه تا اوایل روز دوشنبه به صورت بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد و در ارتفاعات و مناطق کوهستانی بارش برف پیش بینی می شود.
اوج فعالیت این سامانه جمعه شب، دوم آذرماه تا یکشنبه شب می باشد.
بر همین اساس سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه ها، آبگرفتگی معابر عمومی، اختلال در تردد جاده ای و کاهش دید افقی دور از انتظار نیست.
از مسئولان محترم و هم استانی های عزیز تقاضامند است با جدی گرفتن هشدارهای هواشناسی و رعایت نکات لازم گام مهمی در جهت کاهش خسارات احتمالی بردارند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس