۱۰:۱۴:۰۷ - چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
سالن ورزشی جدید در کهگیلویه و بویراحمد احداث نشود!
استان به لحاظ سالن‌های ورزشی به‌ویژه در روستاها اشباع شده بنابراین سالن ورزشی جدید مگر در موارد ضروری در استان احداث نشود.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان به لحاظ سالن‌های ورزشی به‌ویژه در روستاها اشباع شده بنابراین سالن ورزشی جدید مگر در موارد ضروری در استان احداث […]

استان به لحاظ سالن‌های ورزشی به‌ویژه در روستاها اشباع شده بنابراین سالن ورزشی جدید مگر در موارد ضروری در استان احداث نشود. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان به لحاظ سالن‌های ورزشی به‌ویژه در روستاها اشباع شده بنابراین سالن ورزشی جدید مگر در موارد ضروری در استان احداث نشود.

  عزیز فیلی عصر امروز در نشست شورای فنی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با توجه به پایین‌بودن کیفیت مصالح ساختمانی استان، به‌زودی شهرداران سه شهر بزرگ استان یعنی یاسوج، گچساران و دهدشت به‌همراه مدیران ادارات دارای طرح‌های عمرانی برای کسب تجربه و بهبود کیفیت مصالح ساختمانی از واحدهای تولید مصالح ساختمانی شهر شیراز بازدید می‌کنند.

وی با بیان اینکه استان به لحاظ ساخت سالن ورزشی به‌ویژه در روستاها اشباع شده است، افزود: دیگر نیازی به احداث سالن ورزشی در استان نیست بلکه اولویت با طرح‌های نیمه‌تمام بوده و سالن ورزشی جدید مگر در مواقع ضروری ساخته نشود.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مختلف استان خواست از موازی‌کاری در اجرای طرح عمرانی از یک نوع در روستاها خودداری شود.

فیلی با بیان اینکه اجرای طرح‌های عمرانی نیازمند هماهنگی با فرمانداران است، گفت: نوعی از این موازی‌کاری را در روستای سرآسیاب یوسفی شاهد هستیم که سه اداره سه سالن ورزشی احداث کرده‌اند و این کار اتلاف هزینه بوده است.

در این نشست ۲۶ طرح عمرانی شهرستان بهمئی بررسی شد که چهار مورد کیفیت متوسط و ۲۲ مورد کیفیت خوب داشتند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس