۱۲:۳۶:۵۴ - چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
اخذ ۲۰ میلیارد تومان از مطالبات بانک های عامل کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰ میلیارد تومان از مطالبات بانک‌های عامل استان اخذ شد. سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیرکل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰ میلیارد تومان از مطالبات بانک‌های عامل استان اخذ شد.  رضا […]

مدیرکل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰ میلیارد تومان از مطالبات بانک‌های عامل استان اخذ شد.سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیرکل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۰ میلیارد تومان از مطالبات بانک‌های عامل استان اخذ شد.
 رضا محوری در نشست بررسی و پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی استان با حضور روسای بانک های استان افزود: در سال گذشته نیز ۲۶ میلیارد تومان از مطالبات بانک‌های عامل در استان توسط این نهاد وصول شد.
مدیرکل ثبت اسناد و املاک کهگیلویه و بویراحمد سهم بانک‌های عامل دولتی از این مبلغ را در سال گذشته ۱۵ میلیارد تومان و بقیه را سهم بانک های خصوصی عنوان کرد و گفت: در سال جاری نیز وضع به همین منوال بود.
محوری تصریح کرد: این مطالبات وصول شده بانکی در استان مربوط به بیش از ۱۰۰ فقره پرونده است.
وی با بیان اینکه زیر بنای فعالیت در این نهاد همواره بر قانون گرایی و اجرای ۱۰۰ درصد قوانین بوده است، اضافه کرد: با اجرای قانون حق هیچ فردی در هیچ جایگاهی و حتی در دورافتاده ترین نقاط استان نیز پایمال نمی شود و عدالت اجرا می شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس