۱۶:۲۹:۳۱ - یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷
پرداخت۳۶۰میلیارد ریال تسهیلات به فرهنگیان استان در دو سال گذشته
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دو سال گذشته ۳۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به فرهنگیان ۱۳ شهرستان و منطقه استان پرداخت شد.   سیمای زاگرس به نقل از مهر:  معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دو سال گذشته ۳۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به فرهنگیان ۱۳ شهرستان و […]

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دو سال گذشته ۳۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به فرهنگیان ۱۳ شهرستان و منطقه استان پرداخت شد.


پرداخت۳۶۰میلیارد ریال تسهیلات به فرهنگیان استان در دو سال گذشته

 

سیمای زاگرس به نقل از مهر:  معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دو سال گذشته ۳۶۰ میلیارد ریال تسهیلات به فرهنگیان ۱۳ شهرستان و منطقه استان پرداخت شد.

اردشیر یاری بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این تسهیلات در قالب وام های ۷۰، ۱۰۰ و ۴۰۰ میلیون ریالی به فرهنگیان پرداخت شده است.

وی با اشاره به لزوم تغییر کاربری برخی فضاهای آموزشی در راستای توسعه فضای آموزشی در مناطق مورد نیاز، گفت: بر اساسی تصمیم شورای آموزش و پرورش استان ۶۱  فضای آموزشی غیر قابل استفاده در بویراحمد به فضای تجاری تبدیل می شود.

یاری تصریح کرد: بیش از ۵۰ هزار دانش آموز که حدود  یک سوم جمعیت دانش آموزی استان را تشکیل می دهند، در شهرستان بویراحمد تحصیل می کنند و چهار هزار و ۳۰۰ فرهنگی نیز در شهرستان بویراحمد به تعلیم و تربیت دانش آموزان اشتغال دارند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس