۱۴:۰۳:۴۵ - شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
۵۰۰ میلیون تومان به حوزه پژوهش کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان در هفته پژوهش خبر داد و گفت: ۵۰۰ میلیون تومان به حوزه پژوهش کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان در هفته پژوهش خبر داد و گفت: ۵۰۰ میلیون تومان […]

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان در هفته پژوهش خبر داد و گفت: ۵۰۰ میلیون تومان به حوزه پژوهش کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.500 میلیون تومان به حوزه پژوهش کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:   استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان در هفته پژوهش خبر داد و گفت: ۵۰۰ میلیون تومان به حوزه پژوهش کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.

 علی‌محمد احمدی ظهر امروز در نشست کارگروه پژوهش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به در پیش بودن هفته پژوهش، اظهار داشت: برآوردی از هزینه‌های موردنیاز برای برگزاری برنامه‌های این هفته انجام و وظایف دستگاه‌های اجرایی مشخص شود.

وی از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان در هفته پژوهش خبر داد و افزود: ادارات‌کل موظف هستند توانمندی‌های پژوهشی ادارات زیرمجموعه خود را در این نمایشگاه ارائه دهند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مراکز شهرستان‌های استان که مراکز دانشگاهی و علمی دارند برای بازدید دانشجویان و دانش‌آموزان از این نمایشگاه که در مرکز استان برگزار می‌شود با فرمانداران هماهنگی شود.

احمدی با اشاره به لزوم برگزاری تور پژوهشی برای مدیران استان، عنوان کرد: در برنامه‌های امسال، نوآوری و خلاقیت و ابتکارعمل در دستور کار قرار گیرد باشد و محل برگزاری نمایشگاه در محل نمایشگاه‌های دائمی استان به وسایل سرمایشی و گرمایشی مجهز شده و نواقصات برطرف شود.

وی بیان کرد: دانشگاه‌ها دارای ردیف اعتباری در زمینه پژوهش بوده که موظف به هزینه کردن آنها برای برنامه‌هایی همچون هفته پژوهش هستند و اگر هزینه نکنند باید پاسخگو باشند که این اعتبارات را کجا هزینه کرده‌اند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به جز اعتبارات پژوهشی ادارات و دانشگاه‌ها، در صورت نیاز استانداری و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی هم برای برگزاری برنامه‌های هفته پژوهش اعتبارات لازم را تخصیص می‌دهند.

احمدی با بیان اینکه پژوهش‌ها باید راهگشا، درآمدزا و اقتصادی باشند، عنوان کرد: امسال ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار به حوزه پژوهش استان اختصاص یافت.

وی ابراز کرد: دانشگاه به عنوان متولی اصلی باید به برنامه‌های هفته پژوهش بهای بیشتری دهد و رویکرد ویژه نسبت به مقوله پژوهش داشته باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: علاوه بر اینکه انتظار داریم در وهله نخست دانشگاه به هفته پژوهش بها دهد، همه دستگاه‌ها موظف هستند برای بحث پژوهش هزینه کنند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس