۱۱:۵۱:۴۳ - جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷
مدیر و کارمند بازنشسته در دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد نداریم.
هیچ مدیر و کارمند بازنشسته مشغول در ادارات و نهادهای دولتی این استان نداریم. هیچ کدام از مدیران استانی مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان نبوده و حتی کارمند بازنشسته نیز نداریم.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:    رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ مدیر و کارمند بازنشسته مشغول در ادارات […]

هیچ مدیر و کارمند بازنشسته مشغول در ادارات و نهادهای دولتی این استان نداریم. هیچ کدام از مدیران استانی مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان نبوده و حتی کارمند بازنشسته نیز نداریم. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:    رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ مدیر و کارمند بازنشسته مشغول در ادارات و نهادهای دولتی این استان نداریم.

حسن نورزوی اظهار داشت: طبق آخرین پیگیری‌هایم از طریق محمود هرمزی معاون سازمان هیچ کدام از مدیران استانی مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان نبوده و حتی کارمند بازنشسته نیز نداریم.

وی عنوان کرد: با ابلاغ “قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان” به استان‌ها موضوع به جد در دستور کار قرار گرفت که بعد از بررسی‌ها و مکاتبات لازم مشخص شد مدیر و کارمند بازنشسته مشمول این قانون در دستگاه‌های اجرایی نداریم.

نوروزی در پاسخ به این سوال که آیا افتخاری مدیر عامل شرکت مخابرات استان بازنشسته نیست؟ افزود: شرکت مخابرات دولتی نیست و در این زمینه نمی‌توانیم اظهار نظر کنیم.

 “قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان” شامل افرادی می‌شود که بازنشسته شده و بعد از تسویه با دستگاه اجرایی مجدد بازگشت بکار گرفته و مشغول فعالیت هستند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس