۲۲:۴۱:۰۴ - یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷
۱۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از ابلاغ یک هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات ویژه نهادهای حمایتی استان خبر داد. سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از ابلاغ یک هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات ویژه نهادهای حمایتی […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از ابلاغ یک هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات ویژه نهادهای حمایتی استان خبر داد.1160 میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه اشتغال در کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ شد

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از ابلاغ یک هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات ویژه نهادهای حمایتی استان خبر داد.

 جعفر گوهرگانی در نشست هماهنگی بانک‌های عامل با نهادهای حمایتی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: یک هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات ویژه نهادهای حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و همچنین بنیاد شهید و امور ایثارگران ابلاغ شده است.

وی عنوان کرد: این تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغال ۱۵۰ هزار نفر از افراد این نهادها در نظر گرفته شده که از طریق بانک‌های کشاورزی، توسعه تعاون، پست بانک و صندوق کارآفرینی پرداخت می‌شود.

گوهرگانی با بیان اینکه متوسط پرداخت این تسهیلات ۲۵۰ میلیون ریال و سقف آن ۵۰۰ میلیون ریال است، ادامه داد: ۷۳۰ میلیارد ریال سهم کمیته امداد امام خمینی (ره)، ۳۷۵ میلیارد ریال سهم بنیاد شهید و امور ایثارگران و ۵۰ میلیارد ریال سهم بهزیستی است.

وی عنوان کرد: طرح‌های متقاضیان این نوع تسهیلات از نهادهای مربوطه به کمیته فنی ملی در مرکز کشور ارسال و بعد از چهار روز پاسخ داده شده و در صورت موافقت متقاضی برای دریافت تسهیلات به بانک عامل معرفی می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی استان برای آگاهی متقاضیان در این خصوص اطلاع رسانی کنند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس