۲۰:۲۰:۲۹ - پنج شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷
ریزش کوه در آبشار یاسوج/ خسارت به چند آلاچیق
بارش های شدید چند روز اخیر در شهر یاسوج باعث بروز خسارت هایی در بخش های مختلف شده است. ریزش کوه در آبشار یاسوج به تعدادی از آلاچیق ها و قسمتی از محوطه آبشار یاسوج خسارت وارد کرد.   سیمای زاگرس به نقل از مهر:   رئیس سازمان فضای سبز شهرداری یاسوج گفت: ریزش کوه در […]

بارش های شدید چند روز اخیر در شهر یاسوج باعث بروز خسارت هایی در بخش های مختلف شده است. ریزش کوه در آبشار یاسوج به تعدادی از آلاچیق ها و قسمتی از محوطه آبشار یاسوج خسارت وارد کرد.


ریزش کوه در آبشار یاسوج/ خسارت به چند آلاچیق

 

سیمای زاگرس به نقل از مهر:   رئیس سازمان فضای سبز شهرداری یاسوج گفت: ریزش کوه در آبشار یاسوج به تعدادی از آلاچیق ها و قسمتی از محوطه آبشار یاسوج خسارت وارد کرد.

فرشاد صادقی افزود: سال های قبل نیز در این نقطه ریزش های صورت گرفت که خسارات زیادی در پی داشت.

صادقی با بیان اینکه هنوز میزان خسارت ها بصورت دقیق برآورد نشده و اکیپ ارزیاب در حال تعیین خسارت است، عنوان داشت: امیدواریم ستاد بحران استانداری برای ترمیم این بخش کمک کند.

صادقی تصریح کرد: شهروندان و مسافران گرامی اگر قصد مراجعه به آبشاریاسوج را دارند، با توجه به فصل بارندگی و احتمال ریزش کوه مسائل ایمنی را رعایت کنند.

 بارش های شدید چند روز اخیر در شهر یاسوج باعث بروز خسارت هایی در بخش های مختلف شده است.

در مرکز استان و شهر یاسوج نیز ریزش کوه در آبشار یاسوج باعث تخریب چند آلاچیق و بخشی از زیرساخت گردشگری شده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس