۱۱:۵۰:۴۴ - چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷
ضرورت مراجعه مجدد برای فعال سازی کارت ملی هوشمند در گچساران
برخی از دریافت کنندگان کارت ملی هوشمند در گچساران برای فعال سازی کارت خود باید مجدد به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.   سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  برخی از دریافت کنندگان کارت ملی هوشمند در گچساران برای فعال سازی کارت خود باید مجدد به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند. مدیرکل ثبت احوال استان […]

برخی از دریافت کنندگان کارت ملی هوشمند در گچساران برای فعال سازی کارت خود باید مجدد به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند. 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  برخی از دریافت کنندگان کارت ملی هوشمند در گچساران برای فعال سازی کارت خود باید مجدد به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.

مدیرکل ثبت احوال استان گفت: به علت قطع سامانه فعال سازی در هنگام صدور و تحویل کارت ملی هوشمتد تعدادی از مردم شهرستان گچساران کارت ملی آنها غیرفعال بوده که ضرورت دارد این افراد برای فعال سازی کارت های ملی هوشمند خود به دفاتر پیشخوان دولت و مراکز صدور این کارت مجدد مراجعه کنند.
تقوی افزود: کسانی که کارت آنها غیرفعال است باید در دست داشتن کارت صادر شده به مراکز صدور کارت ملی هوشمند مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه زمان صدور کارت ملی هوشمند تا پایان امسال به پایان می رسد از افرادی که تاکنون موفق به دریافت این کارت نشدند خواست به علت ازدحام و تراکم جمعیت و اختلال در صدور این کارت هر چه سریعتر برای تعویض کارت ملی هوشمند خود مراجعه کنند.
تقوی اضافه کرد: اجراز هویت افراد، سواستفاده نکردن از هویت دیگران و نداشتن امکان جعل آن از جمله مزایای کارت ملی هوشمند است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس