۱۶:۱۶:۵۶ - سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷
۱۱مدرسه پیش ساخته در سال گذشته توسط یک خیر ژاپنی به استان کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد.
در سال گذشته ۱۱ مدرسه پیش ساخته توسط یک خیر ژاپنی به ارزش افزون بر دو میلیارد ریال به آموزش و پرورش عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد.   سیمای زاگرس به نقل از مهر:    رئیس آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته ۱۱ مدرسه پیش ساخته توسط یک خیر […]

در سال گذشته ۱۱ مدرسه پیش ساخته توسط یک خیر ژاپنی به ارزش افزون بر دو میلیارد ریال به آموزش و پرورش عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد.


 

سیمای زاگرس به نقل از مهر:    رئیس آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته ۱۱ مدرسه پیش ساخته توسط یک خیر ژاپنی به ارزش افزون بر دو میلیارد ریال به آموزش و پرورش عشایر استان اهدا شد.

 اسماعیل رضایی افزود: همچنین در چهار سال گذشته افزون بر ۴۲ مدرسه پیش ساخته با همکاری اداره کل نوسازی مدارس و مشارکت خیران و افراد نیکوکار به مناطق عشایری این استان اهدا شده است.

وی بیان داشت: ۶۰ درصد از مدارس مناطق عشایری این استان هوشمند سازی و به امکانات و تجهیزات روز آموزشی مجهز هستند.

رضایی افزود: هزینه هوشمند سازی برای هر کلاس درس بیش از ۷۰ میلیون ریال بوده است.

وی اظهار داشت: با تلاش و اهتمام ویژه دولت امکان تحصیل و آموزش برای هر دانش آموز عشایری در هر منطقه ای از استان فراهم است و در یک سال گذشته افزون بر ۱۰ میلیارد ریال انواع وسایل و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی تحویل مدارس عشایری شده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس