۱:۲۹:۱۳ - سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷
سیما و منظر شهر یاسوج نامناسب است!
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه معامله منافع عمومی شهر با اقوام، دوستان و آشنایان خیانت است، گفت: متأسفانه کسی به فکر سیما و منظر شهر یاسوج نیست و این بی‌توجهی به سیما و منظر شهری کم لطفی به مردم است. سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:    استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان […]

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه معامله منافع عمومی شهر با اقوام، دوستان و آشنایان خیانت است، گفت: متأسفانه کسی به فکر سیما و منظر شهر یاسوج نیست و این بی‌توجهی به سیما و منظر شهری کم لطفی به مردم است.استاندار کهگیلویه و بویراحمد در رابطه با انتقال صنوف آلاینده به خارج از شهر یاسوج هم گفت: برای انتقال این صنوف از تجربه سایر استان‌ها الگوگیری شود و در انجام این کار باید دورنمایی توسعه شهر را هم داشته باشیم.

احمدی با اشاره به مکان در نظر گرفته شده برای انتقال صنف تعمیرکاران خودرو با بیان اینکه  اختلاف نظرهایی در رابطه با زمین واگذاری شده وجود دارد، گفت: در این رابطه یا از جهاد کشاورزی استعلام نشده است و یا استعلام شده و جهاد کشاورزی دقت نکرده یا در معذوریت قرار گرفته و اراضی درجه سه را به عنوان اراضی درجه یک معرفی کرده است.

وی با بیان اینکه موضوع انتقال صنوف آلاینده سال‌های زیادی است که دنبال می‌شود، گفت: با توجه به اختلاف نظرهایی که وجود دارد از محل در نظر گرفته شده برای انتقال این صنف بازدید می‌شود در صورتی که کاربری کشاورزی و باغی داشته باشد و یا در آینده نزدیک اسکان در آن رونق پیدا کند به صلاح نیست که صنف تعمیرکاران خودرو به آنجا انتقال پیدا کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کسی به فکر سیما و منظر شهر یاسوج نیست، عنوان کرد: اگر در گذشته اقدام آمایشی خوبی مبتنی بر طرح جامع خوب پیش رو داشتیم سیما و منظر شهر یاسوج، ترافیک، فضای سبز و نوع چیدمان فضاهای مختلف به گونه‌ای بود که الان عجین با پتانسیل‌های طبیعی این شهر باشد. ‌

احمدی بیان کرد: اگر شهرداری یاسوج طرح جامعی دارد باید در آن بازنگری کند و اگر هم طرح جامع ندارد همه موارد مرتبط با منظر و سیمای شهری احصا شود و برای اجرای فضاهای مطلوب برنامه‌ریزی شود.

وی با بیان اینکه معامله منافع عمومی شهر با اقوام، دوستان و آشنایان خیانت است، گفت: متأسفانه کسی به فکر سیما و منظر شهر یاسوج نیست که این بی‌توجهی به سیما و منظر شهری کم لطفی به مردم است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس