۰:۳۰:۵۰ - سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷
ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی برای محرومان توسط سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد
با توجه به قرارداد سپاه باکمیته امداد امام خمینی (ره) تا مرداد ماه آینده ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان و نیازمندان استان به پایان می‌رسد و سهم قابل قبولی از این واحد‌ها به شهرستان‌های محروم از جمله بهمئی تخصیص داده می‌شود.                 . سیمای زاگرس به نقل از باشگاه […]

با توجه به قرارداد سپاه باکمیته امداد امام خمینی (ره) تا مرداد ماه آینده ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان و نیازمندان استان به پایان می‌رسد و سهم قابل قبولی از این واحد‌ها به شهرستان‌های محروم از جمله بهمئی تخصیص داده می‌شود.


 

 

 

 

 

 

 

 

.

سیمای زاگرس به نقل از باشگاه خبرنگاران:  ۸۰۰ واحد مسکونی برای نیازمندان و مددجویان استان کهگیلویه و بویراحمد ساخته می شود.

 فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در لیکک گفت:  سپاه پاسداران برای رفع محرومیت و سازندگی، در همه زمینه‌ها با تمام توان در کنار دولت و مردم خواهد بود. 
سرهنگ حمید خرم دل افزود: با توجه به قرارداد سپاه باکمیته امداد امام خمینی (ره) تا مرداد ماه آینده ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان و نیازمندان استان به پایان می‌رسد و سهم قابل قبولی از این واحد‌ها به شهرستان‌های محروم از جمله بهمئی تخصیص داده می‌شود.
وی ادامه داد: راه برون رفت از شرایط فعلی تکیه به داشته‌های درونی و اقتصاد مقاومتی است که قرارگاه بسیج سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این زمینه حضوری فعال و چشمگیر دارد.
سرهنگ خرم دل گفت: در زمینه ایجاد اشتغال به جوانان جویای کار تسهیلات بانکی خوبی متناسب با نوع طرح، از طرف بسیج سازندگی پرداخت می‌شود. 
دیدار با کارکنان سپاه ناحیه بهمئی، خانواده شهدا و ایثارگران و بازدید از پایگاه‌های مقاومت و تاسیسات در دست ساخت سپاه ناحیه بهمیی از جمله برنامه‌های فرمانده سپاه فتح استان در بهمئی بود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس