۱:۰۷:۵۲ - سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷
ترامپ یک گچسارانی را در لیست تحریم قرار داد.
سیف الله جشن ساز که از وزارت خزانه داری آمریکا از وی به عنوان سکاندار دور زدن تحریم ها نام می برد با اعمال تحریم های جدید از سوی امریکا،بار دیگر در لیست تحریم قرار گرفت. سیمای زاگرس به نقل از صبح زاگرس:  سیف الله جشن ساز که از وزارت خزانه داری آمریکا از وی […]

سیف الله جشن ساز که از وزارت خزانه داری آمریکا از وی به عنوان سکاندار دور زدن تحریم ها نام می برد با اعمال تحریم های جدید از سوی امریکا،بار دیگر در لیست تحریم قرار گرفت.سیمای زاگرس به نقل از صبح زاگرس:  سیف الله جشن ساز که از وزارت خزانه داری آمریکا از وی به عنوان سکاندار دور زدن تحریم ها نام می برد با اعمال تحریم های جدید از سوی امریکا،بار دیگر در لیست تحریم قرار گرفت.

سیف الله جشن ساز که وزارت خزانه داری آمریکا از وی به عنوان سکاندار دور زدن تحریم ها نام می برد با اعمال تحریم های جدید از سوی امریکا،بار دیگر در لیست تحریم قرار گرفت.

وی که در حال حاضر مدیر نظارت بر تولید شرکت ملی نفت است، پیش از این نیز در لیست تحریم های امریکا قرار گرفته بود و در مقطعی از این لیست خارج شد.

جشن ساز سابقه مدیرعاملی شرکت ملی حفاری ایران، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، شرکت ملی نفت ایران و شرکت نیکو را در کارنامه شغلی خود داراست که با توجه به حوزه فعالیت شرکت‌هایی که او سکان هدایت آنها را در دست داشته، از حفاری، تولید و مدیریت کلان، تا بازرگانی و فروش نفت، گاز و فرآورده‌های نفتی، در نوع خود، جالب توجه است.

این مدیر گچسارانی در سال ۱۳۸۹ به عنوان مدیرعامل شرکت نیکو انتخاب شد و تا سال ۱۳۹۳ بیش از ۴ سال در این جایگاه فعالیت نمود. در طول سال‌های ریاست جشن‌ساز بر شرکت نیکو، وزارت خزانه‌داری ایالات متحده آمریکا از وی به عنوان سکاندار اصلی دور زدن تحریم‌ها در حوزه فروش نفت و نیز مرد شماره یک ایران، در بازار نفت، نام برده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس