۱:۱۵:۱۴ - دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷
کهگیلویه و بویراحمد در تأمین داروهای اساسی و کالاهای پزشکی مشکلی ندارد.
با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده تمهیدات لازم در زمینه تأمین داروهای اساسی و استراتژیک و همچنین کالاها و لوازم پزشکی مورد نیاز استان کهگیلویه و بویراحمد اندیشیده شده است.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده تمهیدات لازم در زمینه تأمین […]

با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده تمهیدات لازم در زمینه تأمین داروهای اساسی و استراتژیک و همچنین کالاها و لوازم پزشکی مورد نیاز استان کهگیلویه و بویراحمد اندیشیده شده است.کهگیلویه و بویراحمد در تامین داروهای اساسی و کالاهای پزشکی مشکلی ندارد

 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده تمهیدات لازم در زمینه تأمین داروهای اساسی و استراتژیک و همچنین کالاها و لوازم پزشکی مورد نیاز استان اندیشیده شده است.

 اورنگ ایلامی عصر امروز در آئین بزرگداشت روز ۱۳ آبان در دانشکده پزشکی اظهار داشت: به‌ فضل الهی و همدلی و همگرایی مسئولان و مردم دشمن تا دندان مسلح را در جنگ اقتصادی شکست می‌دهیم.

وی با اشاره به تشدید تحریم‌های آمریکا ابراز کرد: معاف کردن ۸ کشور از تحریم خرید نفت ایران اولین نشانه از شکست آمریکا در برنامه‌های پیش‌بینی‌شده این کشور زورگو و مستکبر است.

ایلامی بسیاری از مسائل مطرح‌شده در زمینه مشکلات بعد از تحریم‌ها را سفسطه رسانه‌ای دانست و ادامه داد: در ۴۰ سال اخیر همواره برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی از هیچ حربه‌ای دریغ نکرده‌اند و در واقع گردنه‌های سخت‌تر از این مرحله را پشت سر گذاشته‌ایم.

وی عنوان کرد: دشمن در این جنگ اقتصادی تمام توان خود را برای زمین‌گیر کردن ایران اسلامی به‌کار بسته است ولی ملت ایران با درس گرفتن از مکتب عاشورا با مقاومت در برابر سختی‌ها و حفظ حرّیت و آزادگی درس بزرگی به دشمن خواهند داد و یکی دیگر از شکست‌های آمریکا و ایادی‌اش در تاریخ ثبت می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه “باید به‌گونه‌ای عمل کنیم که دچار خودتحریمی نشویم”، بیان کرد: تدبیر لازم برای تأمین داروها، کالاها و لوازم پزشکی و کالاهای اساسی دانشجویی برای ۶ ماه اتخاذ شده است.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: ایران اسلامی در  ۴۰ سال اخیر تحریم بوده ولی با اتکا به توان داخلی و تبعیت از مقام معظم رهبری پیشرفت‌های خوبی در حوزه‌های مختلف داشته است.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالفضل ملاعلی افزود: به‌تعبیر حضرت امام(ره) فریاد “مرگ بر آمریکا” عبادت است و این شعار محوری به یک فرهنگ تبدیل شده است زیرا این کشور زورگو دست از دشمنی و خباثت برنمی‌دارد.

وی تأکید کرد: ایران اسلامی با وجود تمام فشارها و دشمنی‌ها به یک عنصر تأثیرگذار در معادلات جهانی تبدیل شده به‌گونه‌ای که در دنیا بیش از همه حرف از ایران بوده که این خود نشانه قدرت این کشور است در حالی که زمانی نامی از ایران نبود.

ملاعلی بیان کرد: دانشجویان در سال ۵۸ با یک حرکت انقلابی سفارت آمریکا را که در حقیقت لانه جاسوسی برای براندازی انقلاب اسلامی شکل گرفته بود و فعالیت می‌کرد اشغال کردند و اسناد و مدارکی که به دست آمده بیانگر تلاش آمریکا برای از پای درآوردن انقلاب از روز اول بوده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس