۱۴:۴۷:۵۴ - دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷
عملیات اجرایی فاز دوم جاده کمربندی گچساران آغاز شد.
عملیات اجرایی فاز دوم جاده کمربندی این شهرستان به طول ۲٫۵ کیلومتر آغاز شده است. طرح فاز دوم کمربندی گچساران با ۵۸ میلیارد و ۴۶۲ میلیون ریال در مدت زمان یک سال اجرا خواهد شد.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: عملیات اجرایی فاز دوم جاده کمربندی این […]

عملیات اجرایی فاز دوم جاده کمربندی این شهرستان به طول ۲٫۵ کیلومتر آغاز شده است. طرح فاز دوم کمربندی گچساران با ۵۸ میلیارد و ۴۶۲ میلیون ریال در مدت زمان یک سال اجرا خواهد شد.



 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: عملیات اجرایی فاز دوم جاده کمربندی این شهرستان به طول ۲٫۵ کیلومتر آغاز شده است.

اسماعیل احمدی افزود: تکمیل چهار پل ۱۲ متری و یک دستگاه پل هشت متری سه دهنه از مهمترین بخش‌های باقی مانده این طرح است.
وی با اشاره به اینکه شهرستان گچساران به عنوان شاهراه اصلی استان‌های فارس، بوشهر و خوزستان محسوب می‌شود افزود: تکمیل این طرح نقش حیاتی در تردد آسان مسافر و حمل کالا در این خطه دارد.
احمدی تصریح کرد: طرح فاز دوم کمربندی گچساران با ۵۸ میلیارد و ۴۶۲ میلیون ریال در مدت زمان یک سال اجرا خواهد شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران تصریح کرد: عملیات ساخت جاده کمربندی گچساران سال ۱۳۹۱ شروع شد و فاز نخست آن به طول ۴٫۵ کیلومتر با ۷۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسیده است.
وی گفت: وجود معارضات اجتماعی و کمبود اعتبار از دلایل طولانی شدن اجرای این طرح است.
احمدی گفت: این طرح جاده آب شیرین به بهشت زهرای شهر دوگنبدان را به هم متصل می‌کند.
شهر ۱۰۰ هزار نفری دوگنبدان مرکز شهرستان نفت خیز گچساران در ۱۵۷ کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس