۱۵:۴۷:۲۶ - دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷
ادارات کهگیلویه و بویراحمد موظف به پرداخت هزینه بیمه تکمیلی کارکنان ایثارگر شدند.
ادارات استان کهگیلویه و بویراحمد موظف هستند هزینه بیمه تکمیلی کارکنان ایثارگر شاغل و بازنشسته و افراد تحت تکفل آنها را در ۶ ماهه دوم سال ۹۷ از محل سرجمع اعتبارات هزینه‌ای خود پرداخت کنند. سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:    رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ادارات استان موظف هستند هزینه بیمه […]

ادارات استان کهگیلویه و بویراحمد موظف هستند هزینه بیمه تکمیلی کارکنان ایثارگر شاغل و بازنشسته و افراد تحت تکفل آنها را در ۶ ماهه دوم سال ۹۷ از محل سرجمع اعتبارات هزینه‌ای خود پرداخت کنند.ادارات کهگیلویه و بویراحمد موظف به پرداخت هزینه بیمه تکمیلی کارکنان ایثارگر شدند

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:    رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ادارات استان موظف هستند هزینه بیمه تکمیلی کارکنان ایثارگر شاغل و بازنشسته و افراد تحت تکفل آنها را در ۶ ماهه دوم سال ۹۷ از محل سرجمع اعتبارات هزینه‌ای خود پرداخت کنند.

حسن نوروزی ظهر امروز در نشست شورای برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد مجموع اعتبارات عمرانی استان در سال ۹۷ را ۷۵۲ میلیارد تومان عنوان کرد و اظهار داشت: موافقت‌نامه ۷۵۱ میلیارد تومان از این اعتبار تاکنون مبادله شده است و مابقی اعتبار نیز تا سه‌شنبه ابلاغ می‌شود.

وی افزود: تاکنون ۸۱ درصد اعتبارات نفت، ۸۵ درصد اعتبارات استانی و ۹۱ درصد اعتبارات ارتقاء شاخص‌های توسعه‌ای استان تخصیص و در مجموع تاکنون ۴۵ درصد اعتبارات استان تخصیص یافته است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته باید ۴۰ میلیارد تومان نقدینگی از محل نفت و گاز ابلاغ می‌شد که محقق نشد و این اعتبار امسال اختصاص یافت.

نوروزی از توزیع ۷۲ میلیارد تومان اعتبارات کمک‌های فنی و اعتباری و کمک به تولید در استان خبر داد و گفت: امسال همچنین ۶۷ میلیارد تومان برای اجرای طرح بازآفرینی شهری در شهرهای یاسوج و گچساران اختصاص یافت که بخشی از این اعتبار برای تملک زمین و بخشی برای خدمات زیربنایی و روبنایی است.

وی به مصوبه مهرماه هیئت دولت مبنی بر واگذاری مسئولیت بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل و بازنشسته و افراد تحت تکفل آنها به دستگاه‌های اجرایی اشاره داشت و بیان کرد: دستگاه‌ها مکلف شده‌اند در ۶ ماهه دوم سال ۹۷ این اعتبار را از سرجمع اعتباراتی که در اختیار دارند تامین کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر در استان مشمول این مصوبه هستند، گفت: امیدواریم در سال ۹۸ در بودجه استان‌ها ردیفی برای این موضوع در نظر گرفته شود.

نوروزی از دستگاه‌های اجرایی استان خواست با بیمه‌هایی که نرخ پایین‌تری دارند قرارداد منعقد کرده و  از محل سرجمع اعتبارات هزینه‌ای سال ۹۷ هزینه بیمه تکمیلی ایثارگران‌ بازنشسته و شاغل و افراد تحت تکفل آنها را پرداخت کنند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس