۲۲:۱۵:۰۵ - یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
شناسایی ۳۲ کارت بازرگانی جعلی در استان کهگیلویه و بویراحمد
۳۲ کارت بازرگانی جعلی در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد. عده‌ای سودجو به نام سالمندان، زنان خانه دار و کسانی که به هیچ وجه در کار تجارت نبودند کارت بازرگانی دریافت کرده و با استفاده از این کارت‌ها سودکلانی به جیب می‌زدند.             . سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  ۳۲ […]

۳۲ کارت بازرگانی جعلی در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد. عده‌ای سودجو به نام سالمندان، زنان خانه دار و کسانی که به هیچ وجه در کار تجارت نبودند کارت بازرگانی دریافت کرده و با استفاده از این کارت‌ها سودکلانی به جیب می‌زدند.شناسایی ۳۲ کارت بازرگانی جعلی در استان

 

 

 

 

 

 

.

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  ۳۲ کارت بازرگانی جعلی در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد.

مدیرکل امور مالیاتی استان گفت: عده‌ای سودجو و منفعت طلب با استفاده از روش‌های خاص خود به دریافت کارت بازرگانی به اسم شخص دیگری اقدام کرده و با آن فعالیت های تجارتی، واردات و صادرات کالا انجام می‌دادند.
محمدعلی غفاری میزان اصل بدهی مالیاتی این تعداد کارت را  بیش از ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد که این کارت‌ها متعلق به کسانی است که از آن بی اطلاع بوده و از کمترین امکانات بهره‌مند بودند.
وی اضافه کرد: تلاش می‌شود با همکاری دستگاه قضایی استان و دیگر نهاد‌های ذیربط سودجویان شناسایی تا حق دولت و مردم از آنها بازپس گیری شود.
غفاری گفت: عده‌ای سودجو به نام سالمندان، زنان خانه دار و کسانی که به هیچ وجه در کار تجارت نبودند کارت بازرگانی دریافت کرده و با استفاده از این کارت‌ها سودکلانی به جیب می‌زدند.
مدیرکل امور مالیاتی استان صدور، دریافت و هرگونه سوء استفاده از کارت بازرگانی به اسم شخص دیگری را بر اساس ماده ۱۵۷ قانون مالیات‌ها را جرم دانست و افزود: افراد سودجو علاوه بر پرداخت اصل بدهی مالیات، به پرداخت چهار برابر اصل بدهی مالیات و از ۳ ماه تا ۲ سال به حبس محکوم می‌شوند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس