۱۵:۲۲:۰۱ - یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
روز ملی استکبار ستیزی در گچساران /شور و نشاطی که گچسارانی ها به ۱۳ آبان بخشیدند+تصاویر
مردم ولایتمدار گچساران راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با سر دادن شعارهایی همچون “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آل سعود” پیام استکبار ستیزی خود را به نمایش گذاشتند. سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:  مردم ولایتمدار گچساران راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با سر دادن شعارهایی […]

مردم ولایتمدار گچساران راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با سر دادن شعارهایی همچون “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آل سعود” پیام استکبار ستیزی خود را به نمایش گذاشتند.سیمای زاگرس به نقل از آفتاب جنوب:  مردم ولایتمدار گچساران راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با سر دادن شعارهایی همچون “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر آل سعود” پیام استکبار ستیزی خود را به نمایش گذاشتند.

مردم همیشه در صحنه گچساران با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان شور و نشاط خاصی به این اجتماع باشکوه بخشیدند و بار دیگر اثبات کردند که تا آخرین قطره خون خوداز آرمان های حضرت امام (ره) و شهدای والا مقام انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

دانش آموزان و اقشار مختلف مردم گچساران در این راهپیمایی و درروز ملی مبارزه با استکبار جهانی با سردادن شعارهایی همچون “خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست” و”این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده “بار دیگر آمادگی خود را برای انجام فرامین رهبرمعظم انقلاب نشان دادند.

شمار زیادی از دانش آموزان با لباس های متحد الشکل و در دست داشتن پرچم ایران اسلامی در این تجمع گسترده حضور یافتند وحاضران در این راهپیمایی با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر آل سعود” پیام استکبار ستیزی مردم ولایتمدار گچساران را به نمایش گذاشتند.

عزاداری راهپیمایان گچسارانی نیز نمادی از استکبار ستیزی برگرفته از فرهنگ عاشورایی مردم ولایتمداراین خطه بود و جمعی از جوانان گچسارانی با به آتش کشیدن پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند. در پایان این راهپیمایی بیانیه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی قرائت شد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس