۲۲:۳۷:۱۵ - شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷
تحریم‌ها برای مردم ایران چیز تازه‌ای نیست، آمریکا ناکام می‌ماند.
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۱۳ آبان یک روز نیست بلکه تاریخ، فرهنگ و هویت ملت ایران است، گفت: مسئله تحریم‌ها و تشدید آن از جانب آمریکا و ایادی آن برای مردم ایران چیز تازه‌ای نیست.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با […]

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۱۳ آبان یک روز نیست بلکه تاریخ، فرهنگ و هویت ملت ایران است، گفت: مسئله تحریم‌ها و تشدید آن از جانب آمریکا و ایادی آن برای مردم ایران چیز تازه‌ای نیست. 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۱۳ آبان یک روز نیست بلکه تاریخ، فرهنگ و هویت ملت ایران است، گفت: مسئله تحریم‌ها و تشدید آن از جانب آمریکا و ایادی آن برای مردم ایران چیز تازه‌ای نیست.

عدل هاشمی‌پور  اظهار داشت: اهداف عالیه ایران اسلامی که توسط امام راحل و فرزند خلف آن امام فقید و به خواست و رضایت مردم ترسیم شده است با لطف و مدد الهی و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب در حال تداوم و گسترش بوده و هرگز لحظه‌ای توقف نخواهد داشت.

وی عنوان کرد: ملت ولایتمدار ایران اسلامی از  اقشار و صنوف مختلف بویژه دانش آموزان، دانشجویان، جوانان  زنان و مردان و همه ملت به وظیفه شرعی و ملی خود عمل نموده و در ۱۳ آبان‌ماه امسال پرشور تر و منسجم تر از همیشه به ندای رهبر فرزانه انقلاب پاسخ خواهند داد تا ضمن خنثی نمودن نقشه‌های شوم استکبار، برای جهانیان بویژه آنانکه یاوه گویی بیشتری  می‌کنند ثابت شود که ملت ایران تحت هر شرایطی پشتیبان انقلاب و نظام مردمسالاری دینی خود هستند.

هاشمی‌پور ابراز کرد: ملت ایران به خوبی قدردان امنیت پایداری که به برکت خون شهیدان والامقام و جانبازی جانبازان و آزادگان سرافراز بدست آمده  هستند و تا پای  جان از این نعمت بزرگ و ارزشمند که از بزرگترین دستاوردهای انقلاب است به خوبی پاسداری می‌کنند.

وی تصریح کرد: کشور ما به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی عرصه‌ها رشد و پیشرفت بسیار بالایی داشته که  مسئولان در تمام رده‌ها و  رسانه‌ها موظف بوده این خدمات گسترده را برای مردم یادآوری کرده تا امید و نوید خدمات بیشتر در مردم بوجود آید.

هاشمی‌پور بیان کرد: آمریکا و دشمنان این ملت با حجم رسانه‌های متعدد در اختیار، همیشه به دنبال ایجاد شکاف و یأس و نامیدی در مردم بوده‌اند که همواره شکست خورده و به فضل پروردگار هرگز نتوانسته و نخواهند توانست خللی در عزم و اراده و بیعت ملت با امام و رهبر خویش بوجود بیاورند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  این ملت شهید پرور پیام امام و  پیشوای خود را که به زیبایی فرمود” هیهات من الذله” را معنا و مصداق بخشیده‌اند.

هاشمی‌پور بیان کرد: عناد و دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست و از ابتدای انقلاب تاکنون تمام سعی خود را برای شکاف میان ملت و مسئولان به کار بسته که خوشبختانه با هوشیاری ملت و رهبری‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب ناکام مانده و خواهد ماند.

وی تصریح کرد: مسئله تحریم‌ها و تشدید آن از جانب آمریکا و ایادی آن برای مردم ایران چیز تازه‌ای نیست و حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) راهبرد و چشم انداز انقلاب اسلامی را در همایش بی نظیر بسیجیان اعلام فرمود و در مقابل خواب آشفته دشمنان قسم خورده  این ملت به درستی فرمود” شتر در خواب بیند پنبه دانه،گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه”.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس