۲۳:۰۹:۵۱ - شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷
احداث ۴۰۰ طرح صنعتی در کهگیلویه و بویراحمد/ سپاه فتح برای ثبات بازار تلاش کرد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تلاش‌های سپاه فتح برای ثبات بازار گفت: ۴۰۰ طرح صنعتی در استان در دست اجرا است.   سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تلاش‌های سپاه فتح برای ثبات بازار گفت: ۴۰۰ طرح […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تلاش‌های سپاه فتح برای ثبات بازار گفت: ۴۰۰ طرح صنعتی در استان در دست اجرا است.احداث 400 طرح صنعتی در کهگیلویه و بویراحمد؛ سپاه فتح برای ثبات بازار تلاش کرد

 

سیمای زاگرس به نقل از تسنیم:  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تلاش‌های سپاه فتح برای ثبات بازار گفت: ۴۰۰ طرح صنعتی در استان در دست اجرا است.

 داریوش دیودیده در نشست با فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: بازار این استان یکی از با ثبات‌ترین بازارهای کشور بوده که نقش سپاه فتح در وضعیت موجود بی هیچ کسی پوشیده نیست.

وی با تاکید بر اینکه با وجود کمی‌ها و کاستی‌ها تلاش‌های فراوانی برای کنترل بازار داشته‌ایم، عنوان کرد: برای ادامه یک روند از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم و امیدوارم همچون گذشته موفق عمل کنیم.

دیودیده با بیان اینکه تلاش‌های سپاه فتح در زمینه انتقال کالاهای خریداری شده مورد نیاز مردم استان و فور کالا در بازار بر هیچ کسی پوشیده نیست، ابراز کرد: در هر شرایطی به حمایت سپاه پاسداران نیازمندیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم اکنون ۴۰۰ طرح بزرگ صنعتی از جمله پتروشیمی‌ گچساران، دهدشت و بویراحمد در دست اجرا داریم.

دیودیده با اشاره به ادغام دو وزارتخانه صنعت و بازرگانی ادامه داد: صنعت، معدن و تجارت متولی مسائلی متضاد بوده به گونه‌ای که باید طبق قانون از یک واحد تولیدی صنعتی و صنفی حمایت کنیم در حالی یکی دیگر از رسالت‌های این سازمان نظارت است و باید بر روند فعالیت همان واحد تولیدی نیز نظارت داشته باشیم.

وی تعداد واحدهای صنعتی و صنفی در رسته‌های توزیعی، تولیدی و خدمات فنی استان را به ترتیب ۶۵۴ و ۲۶ هزار واحد عنوان کرد و افزود: ۷۰ پروانه معادن صادر کرده‌ایم که مهمترین آنها کارخانه سیمان است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس