۲:۰۴:۳۶ - جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷
سرقت کنتورهای مردم یاسوج با نام مامور آب و فاضلاب.
سودجویان به نام مامور آب و فاضلاب کنتورهای مردم را به سرقت بردند. با مراجعات و تماس‌های مردمی متوجه شدیم که برخی افراد سودجو به نام مامور شرکت آب و فاضلاب شهری با ورود به منازل شهروندان به بهانه خرابی یا وجود بدهی کنتورهای شهروندان را به سرقت برده‌اند. سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیر […]

سودجویان به نام مامور آب و فاضلاب کنتورهای مردم را به سرقت بردند. با مراجعات و تماس‌های مردمی متوجه شدیم که برخی افراد سودجو به نام مامور شرکت آب و فاضلاب شهری با ورود به منازل شهروندان به بهانه خرابی یا وجود بدهی کنتورهای شهروندان را به سرقت برده‌اند.سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج گفت: سودجویان به نام مامور آب و فاضلاب کنتورهای مردم را به سرقت بردند.

قاسم قلندری در جمع خبرنگاران افزود: با مراجعات و تماس‌های مردمی متوجه شدیم که برخی افراد سودجو به نام مامور شرکت آب و فاضلاب شهری با ورود به منازل شهروندان به بهانه خرابی یا وجود بدهی کنتورهای شهروندان را به سرقت برده‌اند.

وی با بیان این‌که هنوز آمار دقیقی از تعداد کنتورهای سرقت شده وجود ندارد، عنوان کرد: شهروندان توجه داشته باشند که ماموران آب و فاضلاب با لباس فرم مخصوص و کارت شناسایی فعالیت می‌کنند و همراه آنان برگه ماموریت وجود دارد.

وی ادامه داد: از شهروندان محترم تقاضا داریم در صورت مشاهده افراد مشکوک همه شرایط ماموران را در بحث لباس، کارت عضویت و برگه ماموریت در  نظر گرفته و چنانچه به مورد مشکوکی برخورد کردند فورا با شماره ۱۲۲ تماس بگیرند.

قلندری محدوده سرقت کنتورها را در شهر یاسوج بلوار ارم و منطقه بن سنجان اعلام و اضافه کرد: در این زمینه دستگاه نظامی و قضایی را جهت پیگیری در جریان امر قرار داده‌ایم.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس