۱۰:۲۵:۱۲ - جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷
برگزاری ۳ نمایشگاه طی یک ماه آینده در شهرهای یاسوج و گچساران
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های دائمی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری ۳ نمایشگاه در شهرهای یاسوج و گچساران طی یک ماه آینده خبر داد. سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   مدیرعامل شرکت نمایشگاه های دائمی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری ۳ نمایشگاه در شهرهای یاسوج و گچساران طی یک ماه آینده خبر داد. بابک درست در […]

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های دائمی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری ۳ نمایشگاه در شهرهای یاسوج و گچساران طی یک ماه آینده خبر داد.سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:   مدیرعامل شرکت نمایشگاه های دائمی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری ۳ نمایشگاه در شهرهای یاسوج و گچساران طی یک ماه آینده خبر داد.
بابک درست در جمع خبرنگاران افزود: نمایشگاه گل و گیاه با حضور تولید کنندگانی از سراسر کشور از ۲۰ تا ۲۵ آبانماه سال جاری در مصلی امام خمینی شهر یاسوج برگزار خواهد شد .
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های دائمی کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: دومین نمایشگاه گل وگیاه در شهر گچساران از تاریخ ۲۷ آبانماه تا دوم آذر دایر خواهد شد .
وی در ادامه از برگزاری نمایشگاه مبل و دکوراسیون منزل در یاسوج خبر داد و افزود: با حضور تولیدکنندگان داخلی که عمدتا از یافت آبان تهران هستند نمایشگاه مبل و دکوراسیون منزل در مصلی امام خمینی شهر یاسوج از تاریخ چهارم تا هشتم آذر ماه برگزار می شود .
مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان در ادامه ضمن دعوت از عموم شهروندان جهت بازدید از نمایشگاه ها گفت: بازدیدکنندگان محترم چنانچه قصد خرید داشته باشند درخواست می شود شرایط خرید را در پیش فاکتور به دقت مطالعه کنند .
درست، شرایط اجاره غرفه را برای تولیدکنندگان و فروشندگان هم استانی مناسب عنوان و خاطرنشان کرد: متقاضیان غرفه هم استانی جهت اجاره از تخفیفات ویژه ای بهره مند خواهند شد که این عزیزان می توانند در صورت تمایل به واحد بازاریابی شرکت نمایشگاه های دائمی استان واقع در خیابان آیت الله کاشانی (سالم آباد ۳ ) مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۷۴۳۳۲۲۰۵۴۹ جهت کسب اطلاعات بیشتر مراجعه یا تماس حاصل فرمایند و پیش ثبت نام خود راانجام دهند.
وی اضافه کرد: ساعت بازدید برای علاقمندان را از ساعت ۱۵ الی ۲۱ اعلام کرد و از عموم مردم برای بازدید از نمایشگاه های فوق دعوت به عمل آورد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس