۱۷:۱۰:۵۰ - یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷
احتمال رفتن احمدی از استانداری کهگیلویه و بویراحمد قوت گرفت+جزییات
از آنجایی که استاندار ایلام در حال جابجا شدن است و اصالت احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ایلامی است، بنابراین احتمالاً علی محمد احمدی به استان و زادگاه خودش بازگردد. سیمای زاگرس به نقل از صبح زاگرس:  از آنجایی که استاندار ایلام در حال جابجا شدن است و اصالت احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ایلامی […]

از آنجایی که استاندار ایلام در حال جابجا شدن است و اصالت احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ایلامی است، بنابراین احتمالاً علی محمد احمدی به استان و زادگاه خودش بازگردد.سیمای زاگرس به نقل از صبح زاگرس:  از آنجایی که استاندار ایلام در حال جابجا شدن است و اصالت احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ایلامی است، بنابراین احتمالاً علی محمد احمدی به استان و زادگاه خودش بازگردد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اکنون نزدیک به یک سال است که سکان استانداری کهگیلویه و بویراحمد را به دست گرفته است اما با توجه به عملکردی که در این مدت داشته است احتمال رفتن وی از استانداری استان وجود دارد.

طبق برخی زمزمه ها، احتمال رفتن استاندار ایلام،  قاسم سلیمانی به یک پست کلیدی وجود دارد، اگر دولت با این گزینه پیشنهادی موافقت کند، بنابراین استانداری ایلام نیز ممکن است به احمدی استاندار کنونی کهگیلویه و بویراحمد برسد.

با توجه به اینکه اصالت احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ایلامی است بنابراین احتمال اینکه به استان و زادگاه خودش بازگردد، وجود دارد. با توجه به نارضایتی که اصلاح طلبان استان به احمدی دارند نیز این فرضیه قوی تر می شود.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس