۱۴:۲۷:۰۶ - جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷
بارش ۲۴ میلیمتر باران در منطقه امامزاده جعفر گچساران.
در بارش های عصر دیروز و دیشب در منطقه امامزاده جعفر (ع) گچساران ۲۴ میلیمتر باران بارید. سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  در بارش های عصر دیروز و دیشب در منطقه امامزاده جعفر (ع) گچساران ۲۴ میلیمتر باران بارید. کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: در این بارش ها در برخی از مناطق شهر گچساران […]

در بارش های عصر دیروز و دیشب در منطقه امامزاده جعفر (ع) گچساران ۲۴ میلیمتر باران بارید.سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  در بارش های عصر دیروز و دیشب در منطقه امامزاده جعفر (ع) گچساران ۲۴ میلیمتر باران بارید.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان گفت: در این بارش ها در برخی از مناطق شهر گچساران ۳ و ۴ دهم میلیمتر  و در شهر باشت یک میلیمتر باران بارید.
ولی بهرمند افزود: در ۷۲ ساعت آینده آسمان استان کمی ابری به تدریج با افزایش ابر به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی مناطق سردسیر و گرمسیر استان با احتمال رگبار، رعد و برق و بارش تگرگ  پیش بینی می شود.
وی اضافه کرد: از یکشنبه هفته آینده تا پایان هفته شرایط جوی برای بارش های خوب فراهم می شود که در روزهای آینده در این خصوص بیشتر اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس