۱۷:۰۸:۰۴ - یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷
اضافه شدن ۱۸ دستگاه آمبولانس به اورژانس جاده‌ای استان
۱۸ دستگاه آمبولانس امدادی به ناوگان اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد اضافه می‌شود. این تعداد دستگاه سه شنبه هفته جاری از تهران تحویل و به ناوگان اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای استان اضافه می‌شوند.               سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  ۱۸ دستگاه آمبولانس امدادی به ناوگان اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای کهگیلویه […]

۱۸ دستگاه آمبولانس امدادی به ناوگان اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد اضافه می‌شود. این تعداد دستگاه سه شنبه هفته جاری از تهران تحویل و به ناوگان اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای استان اضافه می‌شوند.


اضافه شدن ۱۸ دستگاه آمبولانس به اورژانس جاده‌ای استان

 

 

 

 

 

 

 

سیمای زاگرس به نقل از صداوسیما:  ۱۸ دستگاه آمبولانس امدادی به ناوگان اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد اضافه می‌شود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان در گفتگوی تلفنی با خبرنگار این مرکز با اعلام این خبر گفت: این تعداد دستگاه سه شنبه هفته جاری از تهران تحویل و به ناوگان اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای استان اضافه می‌شوند.
پوران فرد افزود: این آمبولانس‌ها پس از تحویل در داخل شهر و محور‌های برون شهری جامانده از برنامه پنجم توسعه از جمله چیتاب و نقاره خانه، باباکلان، پوله زیلایی، قلعه دختر و در پایگاه‌های مصوب در برنامه ششم توسعه استان مستقر می‌شوند.
وی با بیان اینکه پیش از آن ۴۵ دستگاه آمبولانس کار امداد رسانی را در داخل شهر‌ها و محور‌های برون شهری استان برعهده داشتند اضافه کرد:پیش از آن زمان رسیدن نیرو‌های امدادی این مرکز بر بالین بیمار به طور میانگین ۶ و ۳ دهم دقیقه بود که با اضافه شدن این تعداد دستگاه  پیش بینی می‌شود این زمان بطور چشمگیری کاهش یابد.
پوران فرد اعتبار هزینه شده برای خرید هر دستگاه آمبولانس را ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و عنوان کرد: این آمبولانس‌ها مجهز به امکانات پزشکی سیار از جمله دستگاه تنفس مصنوعی، شوک و پایش هستند.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس