۱۲:۱۹:۱۰ - شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷
پیشرفت ۴۰درصدی تل کابین یاسوج/ تل کابین سی سخت و تنگ ماغر سرمایه گذار ندارند!
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سه شهرستان دنا، بویراحمد و بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد ۳ تل کابین مصوب وجود دارد. سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سه شهرستان دنا، بویراحمد و بهمئی […]

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سه شهرستان دنا، بویراحمد و بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد ۳ تل کابین مصوب وجود دارد.سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سه شهرستان دنا، بویراحمد و بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد ۳ تل کابین مصوب وجود دارد.

محمود باقری در جمع خبرنگاران افزود: این تل کابین ها قرار است در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا، یاسوج مرکز شهرستان بویراحمد و تنگ ماغر در شهرستان بهمئی احداث و ساخته شوند.

وی در خصوص وضعیت تل کابین یاسوج اظهار کرد: سرمایه گذار این تل کابین در حال کارکردن و فعالیت است، هم اکنون ۳۰ تا ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بانک عامل این پروژه گردشگری مشخص شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دو تل کابین سی سخت و تنگ ماغر سرمایه گذار ندارند، اضافه کرد: متقاضیان سرمایه گذاری در این دو تل کابین می توانند جهت سرمایه گذاری مراجعه کنند و از سرمایه گذاران در این زمینه استقبال می کنیم.

 عملیات اجرایی تله کابین یاسوج از ۱۲مهر سال ۱۳۹۲ آغاز شده است.

منبع:
خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس خبرگزاری سیمای زاگرس